Ana Sayfa Siyaset Emek Ve Demokrasi Adayları Hilvan’da Elele.

Emek Ve Demokrasi Adayları Hilvan’da Elele.

Bağımsız Urfa Milletvekili adayı tutuklu İbrahim AYHAN’ın vekili Av.Bekir BENEK ve beraberindeki İbrahim AYHAN çalışma ekibi Hilvan ve köylerine destek ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2011 Cuma 05:26
Emek Ve Demokrasi Adayları Hilvan’da Elele.
Emek,Özgürlük ve Demokrasi bloğunun Urfa Milletvekili adayı tutuklu İbrahim AYHAN’ın vekili Av.Bekir BENEK ve beraberindeki İbrahim AYHAN çalışma ekibi  Hilvan ve köylerine destek ziyaretinde bulundu.
Emek,Özgürlük ve Demokrasi bloğunun Urfa Milletvekili adayı tutuklu İbrahim AYHAN’ın vekkili Av.Bekir BENEK ve İbrahim AYHAN çalışma ekibi Uluyazı, Hanmağara, Çimdeli, Salunca, Kepirhisar, Arıca, Kızılkaya, Atamen, Yk.Çaylı,Aşağı Çaylı, Yenianbar, Mağarcık 1, Mağarcık 2, Oymaağaç, Sındırğı, Aş. Ekece, Yukarı Ekece, Gülaldı, Aydınlı, Kovacık, Kavalık Hilvan köylerine 30 araçlık bir konvoyla Emek,Özgürlük ve Demorasi bloğunun Urfa Milletvekili adayı İbrahim BİNİCİ’nin bölgesine dayanışmak amaçlı çıkarma yaptı.


Burada köylülerle sohbet eden Emek,Özgürlük ve Demokrasi bloğunun Urfa Milletvekili adayı tutuklu İbrahim AYHAN’ın vekili Av.Bekir BENEK Akp’nin farklılıkları yok sayan, kendinden olmayanları ötekileştiren baskıcı,sivil faşist politikalarına karşı tek alternatif Emek demokrasi ve özgürlük bloğu adaylarıdır. Bu şiarla çalışmalar yürütülmeli ve bölgesinde bulunduğumuz Emek,Özgürlük ve Demokrasi bloğunun Urfa Milletvekili adayı ibrahim BİNİCİ’ye hilvan halkı destek çıkmalıdır. Oylarını emekten,barıştan ve demokrasiden yana kullanacağından şüphemiz yoktur. Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık