Ana Sayfa Magazin Emel Müftüoğlu: "Herkes Ayşegül'e bayılırdı"

Emel Müftüoğlu: "Herkes Ayşegül'e bayılırdı"

Yayınlanmaya başladığı günden beri en çok izlenen programlar arasına giren Projes Film’in yapımcılığını üstlendiği “360 derece Emel’ce” programı, Emel Müftüoğlu’nun sunumu ile hafta içi Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma geceleri 360 ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam ediyor...

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2016 Perşembe 12:37
Emel Müftüoğlu:

04 Ekim Salı gecesi Ayşegül Aldinç ve Celil Nalçalan’ı ağırlayan Emel Müftüoğlu, yine dopdolu programıyla izleyenlerin beğenisini kazandı.

Herkesin aşık olduğu kadın, sesi ve güzelliğiyle özel bir isim Ayşegül Aldinç…

“Emel ile en büyük zevkimiz Beşiktaş pazarına gitmekti...”

“Biz çocukluktan beri arkadaşız” dedikleri dostluklarını her fırsatta dile getiren Ayşegül Aldinç ve Emel Müftüoğlu, sık sık birlikte Beşiktaş pazarına gittiklerini ve pazarda kimse tanımasın diye birbirlerine farklı isimlerle seslendiklerini kahkahalar ile anlattılar.

Programında Ayşegül Aldinç ile çok kavga ettiklerini ama çok da çabuk barıştıklarını anlatan Emel Müftüoğlu, “Herkes Ayşegül’e bayılırdı” dedi.

Uzun süren ilişkileri olduğunu anlatan Ayşegül Aldinç; “Çok zengin hayat arkadaşları seçebilirdim, ama ben hiç istemedim.”dedi. O yıllarda, "Bana tahakküm edilmesini hazmedemem" diye düşündüğünü dilen getiren Aldinç; “Ben bir insanın mutlaka bir şeyine hayran olurum. Yaratıcı olsun, zeki olsun, “Bu nedir?” diye sormasın. Çok güzel müzikler seçsin. İyi bir müzik zevki olsun” dedi.

Babasının çok otoriter olması annesine sığnmasına neden olduğunu da anlatan usta yorumcu, “Babam müzikten haz etmezdi. Sonradan anladı ve bana güvendi.” Dedi. Programda ayrıca küçük yaşlarda bir türlü kendisine şarkı söyletemediklerini de aktaran Aldinç, yıllarca faranjitten çok çektiğini ve sesini kullanmayı çok uzun zaman sonra öğrendiğini dile getirdi.                                                                                                             KAYNAK: AKŞAM GAZETESİ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık