Ana Sayfa Urfa Haberleri EMNİYET MÜDÜRÜ LİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

EMNİYET MÜDÜRÜ LİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şanlıurfa Gençlik Merkezi personeli, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’nu makamında ziyaret ederek, gençlik merkezinin çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2014 Perşembe 16:38
EMNİYET MÜDÜRÜ LİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ziyarette, Şanlıurfa Gençlik Merkezi ve İl Emniyet Müdürlüğü ile ortak yapılacak olan projeler ile gençlerin suç ve suçlulardan korunması hakkında istişare edildiği, bu gibi etkinliklerin gençler üzerindeki etkilerinden bahsedildiği belirtildi.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim HalilAlp, gençlik merkezi olarak gençler için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, "Emniyettin de bizimle beraber olduğunu görmek bize güç vermektedir. İl Emniyet Müdürlüğü ile beraber gençler için çalışmanın daha fazla yararlı sonuçlar doğuracağından eminim. Bu konuda Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü her zaman yanımızda olmuşlardır. Gençlere özgür iradelerini engellemeden onlara yol göstermeyi bir kez daha amaç edindik. Önümüzdeki dönemde de gençler için birlikte daha iyi neler yapabiliriz diye görüş alışverişinde bulunduk" dedi.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ise "Tüm halkımız için çalışıyoruz ama tabi ki gençler için daha dikkatli daha hassas çalışıyoruz. Bu konu üzerine fazla eğiliyoruz çünkü gelecek onların eseri olacaktır, yerlerimizi onlara bırakacağız. Bu doğrultu da gençlerimizi dışarıdaki kötü alışkanlıklardan ve ortamlardan korumak başlıca görevimizdir. Gençlik merkezimizin de bu konu da yapmış olduğu çalışmalar göz ardı edilemez. Şanlıurfa Gençlik Merkezinin bu nazik ziyaretlerinden çok memnun kaldık, kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. İlerde daha kapsamlı projeler de beraber çalışacağız" diye konuştu.

Ziyarette Şanlıurfa Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp tarafından, İl Emniyet Müdürü Likoğlu'na, projelerine verdikleri destek için teşekkür plaketi ileGençlik Ve Spor Bakanlığı projelerinin anlatıldığı Ecdada Mektup, Yüz Güler Yüz, İyilik Ağacı kitapları verildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star