Ana Sayfa Urfa Haberleri EN AKILLI ADAM EYYÜBİYELİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

EN AKILLI ADAM EYYÜBİYELİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen ‘Benim Evim Okulum’ projesi kapsamında, bugün dünyanın en akıllı insanı olan Erdal Demirkıran Eyyübiyeli öğrencilerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2014 Perşembe 15:03
EN AKILLI ADAM EYYÜBİYELİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

 Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü’nce yürütülen ‘Benim Evim Okulum’ projesi çerçevesinde, noter onaylı dünyanın en akıllı insanı olarak bilinen Erdal Demirkıran, bugün Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda, Eyyübiyeli öğrencilerle buluşarak, onlara gelecekte nasıl bir yol çizecekleri konusunda bilgiler aktardı.

 Erdal Demirkıran’ın söyleşisine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, eşleri Ayşe Ekinci, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sait Ardan, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve Eyyübiye İlçesinde pilot lise okulları olarak seçilen okulların öğrencileri katıldı.

 Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlik, sabah ve öğlen olmak üzere 2 seans olarak yapıldı. Dünyanın en akıllı adamı Erdal Demirkıran, hayatının da içerisinde yer aldığı birçok konuyu öğrencilere anlatarak nasihatlerde bulundu. Yaklaşık 2 saat süren söyleşide ara ara bazı konularda öğrenciler, yapılan bazı esprilere gülerek Demirkıran’ı anlatımlarından dolayı alkışa tuttular.

 Öğrencilere, Geleceğin iş, adamları, doktorları, mühendisleri olacaksınız diyen Başkan Ekinci konuşmalarında şunları kayt etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star