Ana Sayfa Urfa Haberleri EN GÜZEL EYYÜBİYE LOGOSUNA 5 BİN TL ÖDÜL

EN GÜZEL EYYÜBİYE LOGOSUNA 5 BİN TL ÖDÜL

30 Mart mahalli İdareler seçimleri sonrası Şanlıurfa’da yeni kurulan Eyyübiye İlçe Belediyesi logosunu arıyor. Belediyeyi temsil edecek en güzel logoyu yapan vatandaşa 5 bin TL para ödülü bekliyor.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2014 Pazartesi 11:47
EN GÜZEL EYYÜBİYE LOGOSUNA 5 BİN TL ÖDÜL

Şanlıurfa’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte yeni kurulan merkez Eyyübiye İlçe Belediyesi logoyu arıyor. Eyyübiye ilçesinin tarihi dokularını anımsatan, kalıcı ve görünümüyle etkili olması istenilen logo çalışmasının en güzel örneğini yapan kişiye para ödülü layık görülecek.

Logo yarışmasının ilk başvuru 29 Nisan 2014 (yarın) başlayacak. Eyyübiye Belediyesine yapılacak olan başvurular 9 Mayısta sona erecek. 12 Mayısta ise yarışmaya giren vatandaşların yaptıkları logo çalışmaları değerlendirilip, sonuçları basın aracılığıyla kamuoyuna duyurulacaktır.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci yapılacak olan logo yarışması ile ilgili bir açıklama yaparak; ‘Yeni kurulan Eyyübiye Belediyemizi temsil edecek, tarihi dokularını ve değerlerini hissedecek, işlevsel, kolay kullanıma imkan sağlayacak, gözde ve akılda kalıcı, logosunu arıyoruz. Bunun en güzel örneğini yapan vatandaşımıza 5 Bin TL para ödülü vereceğiz. Dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star