Ana Sayfa Urfa Haberleri Engelliler Doyasıya Eğlendi.

Engelliler Doyasıya Eğlendi.

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kapsamında engelli çocuklar için şenlik düzenlendi. Düzenlenen şenlikte engelliler doyasıya eğlendi.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2011 Pazar 12:17
Engelliler Doyasıya Eğlendi.
Şanlıurfa eğitim uygulama okulu ve eğitim merkezi müdürlüğü 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kapsamında engelli çocuklar için şenlik düzenledi. 


Çamlık düğün salonunda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda engelli ailesi ve Kapaköprü Belediyesi başkanı Nihat ÇİFTÇİ de katıldı. Etkinlikte engelliler havaları eşliğinde bol bol oynarken aileleri de engelli çocuklara eşlik ettiler. Şanlıurfa eğitim ve uygulama müdürü Resul DARAMA ‘öncelikle engelli kardeşlerimizi yalnız bırakmayıp bugün burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Engelli bireylerimizin de bu hayatın bir parçası olduğunu unutturmamak ve bunu onlara hissettirmek, toplumdan soyutlanmış bu bireylerimize acınacak gözlerle bakmak yerine topluma kazandırmak, üretken bireyler haline getirmek, çocuklarımızın ve gençlerimizin böyle özel günlerinde bu bireylerimize de aynı heyecanı ve duyguyu yaşatmaktır.


Eğitim her engeli aşar projesini ilimizde itinayla devam ettiren sayın valime ve bu projeyi destekleyen sayın il milli eğitim müdürüme ve üç yıldır böyle anlamlı bir günde bizi yalnız bırakmayıp maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Sayın H. Bekir YAŞAR’ a teşekkürlerimi iletir ve saygılarımı sunarım.GAPHA

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık