Ana Sayfa Urfa Haberleri ENGELLİLER KOORDİNASYON MERKEZİNİ KONUŞAN YOK

ENGELLİLER KOORDİNASYON MERKEZİNİ KONUŞAN YOK

Ne acıdır ki bu kadar önem verilen bu engelli vatandaşlarımızın bitmesini dört gözle bekledikleri engelli koordinasyon merkezi için kimse kılını kıpırdatmıyor.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2015 Cuma 11:06
ENGELLİLER KOORDİNASYON MERKEZİNİ KONUŞAN YOK

Bu hafta engelliler haftası. Şehrin birçok yerine engelliler ile ilgili etkinlikler düzenleniyor. Ne acıdır ki bu kadar önem verilen bu engelli vatandaşlarımızın bitmesini dört gözle bekledikleri engelli koordinasyon merkezi için kimse kılını kıpırdatmıyor.

Engelliler haftası içerisindeyiz dolayısıyla engelliler ile ilgili çok fazla etkinlik yapılıyor. Biz yanınızdayız mesajları hatta biz sizler için gerekli koşulları sağlayamadık öz eleştirileri yapılıyor.

İşin garip tarafı bu kadar önem verdiğimiz engelli vatandaşlarımız için yapılan engelli koordinasyon merkezini kimse ağzına almıyor.

Dönemin belediye başkanı ve şimdi ak partiden milletvekili adayı olan Ahmet Eşref Fakıbaba döneminde belsan tarafından inşa edilen bu yer halen bitirilmeyi bekliyor.

Son zamanların en önemli projelerinden biri olarak gösterilen yalnız mühendislik hataları yüzünden çatlaklar oluşan bina engelli vatandaşlarımıza hizmet vereceği günü sabırsızlıkla bekliyor.

Kalite belgesi dahi bulunan merkez büyükşehirli yetkililerin incelemesi sonucu kullanıma elverişli olmadığı sonucuna varılmış ve kısa sürede sağlamlaştırma çalışmalarının yapılacağı belirtilmişti. Yaptığımız bu haberin ardından nerdeyse 1 yıl geçti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star