Ana Sayfa Siyaset ERDOĞAN ŞANLIURFA'YA GELİYOR

ERDOĞAN ŞANLIURFA'YA GELİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu'nun girişimleri neticesinde yarın Şanlıurfa'ya gelecek.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2012 Pazar 16:57
ERDOĞAN ŞANLIURFA'YA GELİYOR

Yarın öğlen saatlerinde İstanbul'dan Şanlıurfa'ya hareket edecek olan  Emine Erdoğan 1 günlük gezi ve temaslarda bulunmak üzere uçakla Şanlıurfa GAP Havaalanına gelecek.

 

Emine Erdoğan'a Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in yanı sıra Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, TOGEM Başkanı Saadet Gülbara'da aynı uçakla gelerek eşlik edecek. Bu gün Şanlıurfa'ya gelen Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu'da Emine Erdoğan'nı Şanlıurfa GAP Havaalanı'nda karşılayarak 1 günlük programında eşlik edecek.


Emine Erdoğan, Şanlıurfa GAP Havaalanı'na indikten sonra Karaköprü Beldesi'nde Karaköprü Belediye Başkanı Avukat Nihat Çiftçi ve Milli Eğitim İl Müdürü Ahmet Pala'nında hazır bulunacağı, beraberinde gelen heyetle birlikte ilk olarak  Karaköprü 100. Yıl  İlkokulun'da açılış ve ziyarette bulunacak.


Erdoğan daha sonra onuruna verilecek öğlen yemeğinden sonra, Ahmet Yesevi Mahallesi'nde saat 15:00'te Göbeklitepe İlkokulu içinde bulunan TOGEM Keçiören Belediyesi Anaokulu'nun açılış törenine katılacak.


TOGEM Keçiören Belediyesi Anaokulu'ndaki açılış sonrasında Erdoğan ve beraberindeki heyetle birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Sosyal Tesisleri'nde, Tülmen Kadın Çiftçi Kooperatifi kadın üyeleri ile bir araya gelerek karşılıklı görüş alış verişinde bulunacak, kadınlarla sohbet edecek.


Emine Erdoğan temaslarını tamamladıktan sonra uçakla İstanbul'a dönecek.

 

 

Foto Kaynak: medyaurfa.net
Nedim Atilla

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık