Ana Sayfa Güncel ERDOĞAN'IN DESTEKLEDİĞİ CİNSELLİK ÖNERİLERİ

ERDOĞAN'IN DESTEKLEDİĞİ CİNSELLİK ÖNERİLERİ

Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın desteklediği 'Evlilik Öncesi Eğitim Projesi' hayata geçti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan eğitim programında yeni evlenecek çiftlere önerilerde bulunuldu.

Giriş Tarihi: 12 Ekim 2012 Cuma 17:48
ERDOĞAN'IN DESTEKLEDİĞİ CİNSELLİK ÖNERİLERİ

Evlilik Öncesi Eğitim Projesi' kapsamında dağıtılan kitapçıkta çiftlere öneriler..

Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın desteklediği 'Evlilik Öncesi Eğitim Projesi' hayata geçti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan eğitim programında yeni evlenecek çiftlere önerilerde bulunuldu.

EŞİNİZE SENİ SEVİYORUM DEYİN

Kitapçıkta çiftlere 'Seni seviyorum', 'Sen benim için önemlisin' gibi ifadeler kullanmaları, ele ele tutuşmaları, sarılarak film izlemeleri önerildi. "Kadın hasta olduğunda erkeğin çorba yapması veya erkek hasta olduğunda kadının alışverişe gitmesi, faturaları ödemesi gibi özel durumlarda çiftlerin birbirine yardım etmesi önerildi.

KANAMA OLMAZSA..

"Cinsel ilişki bir vazife anlayışı ile değil her iki tarafın da memnun olacağı şekilde yaşanırsa mutlu evlilik olur" sözlerine yer verilen kitapçıkta "İlk gece yaşanacak olan ilişkide kanamanın olmaması, fark edilemeyecek kadar az olması, ya da aşırı kanama olması kişinin yaradılışı gereği durumlardan biridir" denildi.

KÜRTAJ SAĞLIK SORUNLARI YARATABİLİR

Çiftlere 'kürtaj'ın sadece anne ya da bebek sağlığı tehlikede olduğu durumlarda tercih edilmesi gerektiği anlatıldı. 'Sezeryan'in ise büyük bir cerrahi girişim olduğu, hayat kurtardığı gibi sağlık sorunları yaratabileceği belirtildi.

dipnot

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık