Ana Sayfa Magazin Erkeğin Amacı Sevişmek Değildir

Erkeğin Amacı Sevişmek Değildir

HSYK, "mağdurun tecavüzcüsüyle evlendirilmesi"ni içeren raporu tartışılmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 21 Eylül 2011 Çarşamba 17:56
Erkeğin Amacı Sevişmek Değildir
Konuyla ilgili hukukçular, gazeteci ve yazarlar görüş bildirirken son olarak Acunn.com'daki köşesinde Hülya Avşar konuya dahil oldu.

Neeeeeeeee!!! İşte Hülya Avşarı'ın acunn.com'daki o yazısıTecavüzcüsüyle evlensin mi? İşte aile içi şiddete böyle teşvik edilir insanlar.

Bir haftadır düşünüyorum da yok, yok haklı olamazsınız. ‘Tecavüz’ ve ‘evlilik’, kelime anlamları bile olmuyor yan yana. Hadi bir de uygulamalı düşünelim şu işi!

Adam, kadın ya da kızı uygun bir yerde sıkıştırır, gözü dönmüştür. Tek arzusu psikolojik ve cinsel, içindeki bütün irini eline geçirdiği manen güçlü, fiziken güçsüz kurbanı.

Adam önce içten içe, git gide hızlanan nefesiyle dişiyi göze kestirir, gözü dönmüştür. O artık insan değil bir hayvandır. O anda onu kimse yolundan alıkoyamaz. Yaklaşır dişiye, ne kadar hayvan da olsa bir anlık dişinin ürktüğünü gözlerinden anlar. Bu ona daha da zevk verir, onun için zevk alma süreci başlamıştır bile. Dişinin gözlerinin dolu olması, içten içe titremesi, korkudan hızlı hızlı nefes almaktan başka hiçbir şey yapamıyor olması, sadece üstüne üstüne gelen hayvanı yetmeyen gücüyle itmeye çalışması ve dişi ittikçe erkeği daha da tahrik ettiğinin bile farkında olmaması derken, erkek için muazzam bir zevk, kadın için işkence başlamıştır.

Erkeğin amacı sevişmek değildir, tamamen deli gibi seks yapmaktır artık. Bu da demektir ki kadını hırpalayacak, hırpalayacak ki zevk alabilsin. Başlayacak canını acıtmaya kadının. Canı acıdıkça zevk çığlıkları yerine acı çığlıkları çıkacak gırtlağından. Ama erkek, acının ona verdiği zevkle uçacak, uçtukça elindeki canlının, artık insanlıktan çıktığının farkında bile değildir. Hatta eline doladığı saçlara bir atın dizginlerini çeker gibi asılmak onu artık kendinden geçirir. Ve dişinin git gide artan nefesi, çığlıkları, erkeğin kendinden geçmesine sebep olur. Dişi perişan, erkek yine aynı zevkin peşindedir.

Kadın, ömrü boyunca utanç duyacağı bu hayvani olayla birlikte nasıl yaşayacağını düşünürken acı gerçekle karşılaşır. Evet, tecavüzcüsü kocası olacaktı. Ona bir de hayatı boyunca yemek yapıp, çamaşırını yıkayıp, çocuk doğuracaktı. Belki de her gece tecavüze uğramaya devam edecekti müebbet hapis gibi ama kadın olduğu için, namusu kurtulsun diye susacak, susacak, susacaktı.

Aile mutluydu, namusları temizdi artık. Yüzleri gülüyordu ki o sabah acı haber çaldı kapılarını. Kadın erkeğini artık tecavüze dayanamadığı için 30 yerinden bıçaklamıştır.

İşte aileye ve topluma göre hazin son.

Oysa kadın için hapiste bile olsa özgürlüğün başlangıcıydı.

SON

Sevgilerimle
HÜLYA


dipnot
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık