Ana Sayfa Dünya ERKEK KILIĞINA GİRİP GENÇ KIZLA SEKS YAPTI

ERKEK KILIĞINA GİRİP GENÇ KIZLA SEKS YAPTI

ABD'de 24 yaşındaki kadın kendini genç erkek gibi gösterip 15 yaşındaki bir kızla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle 30 yıl hapisle yargılanıyor.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2012 Çarşamba 16:53
ERKEK KILIĞINA GİRİP GENÇ KIZLA SEKS YAPTI
Massachusetts eyaletinde yaşayan Carissa Hads, yakalandığında pantolonunun önündeki özel cepte et renginde bir yapay penis ele geçirildi. Hads'ın bu yapay penisle kurbanı ile ilişkiye girdiği belirtildi.

İnternet sitesinde kendisini genç bir erkek gibi tanıtan
Hads'ın bu yolla küçük kızı tuzağa düşürdüğü iddia edildi. Savcılıktaki iddialara göre Hads, James Puryear Wilson adını kullanarak kendini 17 yaşında bir erkek gibi tanıttı ve 2010 yılı ekim ayında bir internet sitesinde bahsi geçen genç kızla tanıştı. Aynı adla Facebook ve MySpace'te de sayfa açan Hads, Massachusetts, Quincy'de yaşadığını belirtti. Kurban ise Batı Virgina'da yaşıyordu. Hads'ın iletişim kurmak için küçük kıza cep telefonu ve tablet bilgisayar gönderdiği de belirtildi. Aralık 2011'de ilk kez buluşan kadın ve genç kızın cinsel ilişkiye girdiği belirtildi. İkinci buluşmada genç kızın evine giden Hads burada bir hafta kaldı ve cinsel ilişikiye girdiler. Genç kız, kendisiyle irtibata geçen ajanlara "Cinsel ilişkiye girdiğinde 'Wilson'u hiç çıplak görmediğini, cinsel ilişki sırasında sürekli penisini tuttuğunu ve ilişki sonrası hemen pantolonuna soktuğunu" anlattığı ifade edildi. İzlendiğinden habersiz olan Hads, üçüncü buluşmaya hazırlanırken yakalandı. Hads suçlu bulunursa 30 yıl hapis cezası alabilir.
(GAZETEPORT/YAŞAM)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık