Ana Sayfa Siyaset Ertekin’den Akbıyık’a tam destek

Ertekin’den Akbıyık’a tam destek

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertekin’den Akbıyık’a tam destek geldi

Giriş Tarihi: 19 Mart 2011 Cumartesi 23:50
Ertekin’den  Akbıyık’a tam destek
Milletvekili aday adayı Abuzer Akbıyık sivil toplum örgütlerini ziyaret kapsamanda Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi odasını ziyaret etti. Oda  Başkanı Sabri Ertekin bu ziyaret esnasına Sembol Gazetesine yaptığı açıklamada açılamada”Akbıyık, İşini ciddiyetle yapan bir insandır. Her ne yapmışsa düzgün bir şekilde yapmıştır. İnşallah bu işinde de başarılı olur diye düşünüyoruz.” Diyerek Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Abuzer Akbıyık tam destek verdi.

 

Akbıyık ziyaret esnasında yaptığı açıklamada: “Bugün Şanlıurfa’nın sanayi, ticaret ve turizmle ilgili sorunlarını paylaşmak üzere Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyarete geldik.  Kısmet olur meclise gidersek bu sorunları orada dile getireceğiz. Urfa’nın sesi olmaya talip olumuzu kendisine ilettik. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Yatan değil çalışan, susan değil konuşan milletvekili olmak istiyoruz. Mevla’m nasip ederse, hemşerilerimiz uygun görürse böyle bir milletvekili olmaya talipli olduk, yolumuza devam ediyoruz” dedi.

 

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Sabri Ertekin ziyaret sırasında yaptığı açıklamada “ Abuzer bey uzun zamandan beri tanıdığımız bir arkadaşımız, İşini ciddiyetle yapan bir insandır. Her ne yapmışsa düzgün bir şekilde yapmıştır. İnşallah bu işinde de başarılı olur diye düşünüyoruz. Gerçekten Urfa’nın daha çok yol alması lazım. Çok yol alması içinde gerçekten bu şekilde başarılı çalışkan arkadaşlara ihtiyacımız var. İnşallah hayırlı olur. Allah hayırlı uğurlu etsin.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık