Ana Sayfa Urfa Haberleri ERTEKİN’DEN ANTALYA VE BURSA’YA SEFER TALEBİ

ERTEKİN’DEN ANTALYA VE BURSA’YA SEFER TALEBİ

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı M.İlker Aycı'ya bir yazı göndererek işadamlarının iş ve zaman kaybının önlenmesi ile Adıyaman ve Gaziantep yolcularının da faydalanabilmesi adına Antalya ve Bursa’ya sefer gerçekleştirilmesini, İzmir’in de uçuş saatlerinin düzenlenmesini talep etti.

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2016 Pazartesi 13:53
ERTEKİN’DEN ANTALYA VE BURSA’YA SEFER TALEBİ

Başkan E. Sabri Ertekin gönderdiği yazısında şu ifadelere yer verdi: “Globalleşen dünyanın getirdiği kaçınılmaz bir gereksinim olarak havayolu ulaşımı daha çok tercih edilmektedir. Bu alandaki başarılarınızın artarak devam etmesini gururla izlemekteyiz. 1.900.000 olan nüfusuna artı olarak 530.000 kişilik Suriyeli misafiri ile toplamda 2.430.000 kişinin yaşadığı Şanlıurfa’nın,  artan nüfus yoğunluğunun yanı sıra gelişen ekonomisi ve yükselen iş hacmi bilginiz dâhilindedir.

İş adamlarımızın iş ve zaman kaybının önlenmesi, Adıyaman ve Gaziantep yolcularının da faydalanabilmesi için günü verimli kullanacak şekilde, Şanlıurfa’dan Antalya ve Bursa illerimize (100 kişilik yolcu kapasitesine sahip) Anadolujet markası adı altında sunulan uçuşlarla direk uçuş imkânı sağlanması ile Şanlıurfa- İzmir sefer saatinin düzenlenmesi hususunda gereğini arz ederim” dedi.

YORUMLAR
  • yorum2016-04-19 12:03:35Hasan KESKİN

    Bende ayda bır sağlığımdan dolayı antalyaya gıtmek zorundayım ve tanıdığım bı kaç arkadasta aynı sekılde gıdıyorlar. ıkı uçak değiştırıyoruz malesef. Inşallah bır an once dırekt seferler yapılır.

  • yorum2016-04-19 10:56:49Halil Karadaşlı

    Antalya-Şanlıurfa aktarmasız ucuşlarını bekliyoruz.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star