Ana Sayfa Güncel EVİN MUTFAĞINI GÖL OLMUŞ, TAVANI İSE ÇÖKMÜŞ (VİDEO)

EVİN MUTFAĞINI GÖL OLMUŞ, TAVANI İSE ÇÖKMÜŞ (VİDEO)

Eski Şanlıurfa’nın En Eski Mahalleerinden Biri Olan Harran Kapı Mahallesine Bağlı Kendirci Sokakta Bir Eve Götüreceğiz Sizi. Evden İçeriye Girdiğinizde İçinizi açıyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 19:08
EVİN MUTFAĞINI GÖL OLMUŞ, TAVANI İSE ÇÖKMÜŞ (VİDEO)

Bahçeli Güzel Bir Ev. Yalnız Her Güzelin Bir Kusuru Var Derler Ya Bu Evinde Kendinden Kaynaklanmayan Bir Kusuru Var. Ev Sahibi İsa Amca Bu Kusuru Bir Kaç Kez Yetkililere Bildirmesine Rağmen Gereken İlgiyi Görememişler.

İsa Amca Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesi Harran Kapı Kendirci Mahallesi 2967. Sokakta Oturuyor.

Şanlıurfa Tabiriyle Ev Hayatlı Yada Bahçeli Güzel Bir Ev.

Yalnız Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Ya Evinde Öyle Bir Kusuru Var.

Bu Kusur Her Baba Yigidin Katlanacağı Bir Kusur Değil.

Anlatalım.

İsa Amca Birkaç Kez Belediye Çalışanlarının Evi Görmeye Geldiğini Hatta Çalışmalar Yaptıklarını Söylüyor. Yalnız Kendileri İçin Sorun Teşkil Eden Bu Durumu Çözemediklerini Dile Getiriyor.

Hergün Suyu Kovalarla Dışarıya Atmaktan Usanan İsa Amca Sonunda Çareyi Mutfaga Dinamo Koymakta Bulmuş.

Evin Hanımı İse Durumdan İsa Amca Kadar Muzdarip.Hasta Olduğunu İfade Eden Teyze, Suyu Tahliye Ederken Bir Kaç Kez Suya Düştüğünü Anlatıyor.

Öyleki Pis Su Teyzenin Ayaklarında Yaraların Çıkmasına Neden Olmuş.

Mutfağın Tabanının Su İle Dolması Odalara Da Zarar Vermiş. Özellikle Bir Odanın Tavanın Neme Daha Fazla Dayanamayarak Çökmüş.

Sit Alanı İlan Edilen Bölgede Bir Çivi Dahi Çakmalarına İzin Verilmeyen İsa Amca Ve Eşi Yetkililerden Konuya Duyarlı Olmalarını Ve Ev Başlarına Çökmeden Bu Sıkıntılarının Giderilmesini İstiyor.

Bizlerde Eyyübiye İlçe Sınırları  İçinde Yaşayan Bu Vatandaşlarımızı İçin Başta Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci Ve Şuski Daire Başkanı Ferit Dağdeviren’e Sesleniyoruz. Vatandaş Sizden Yardım Bekliyor. Dikkatinize…

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık