Ana Sayfa Urfa Haberleri Evren Sanayii Yolları Asfaltlandı

Evren Sanayii Yolları Asfaltlandı

Şanlıurfa Belediyesi, geçen yıl bir bölümünü asfaltladığı Evren Sanayi Sitesindeki ara sokaklar ve caddelerin geçtiğimiz günde büyük bir bölümünü tamamladı.

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2011 Perşembe 11:39
Evren Sanayii Yolları Asfaltlandı
Şanlıurfa Belediye 2 silindir, iki asfalt iş makinesi ve 4 kamyonla ve 30 işçiyle yürütülen asfaltlama çalışmalarını yürüttüğü Evren Sanayi Sitesinde, Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan incelemelerde bulundu. Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Aslan ile incelemelerini yürüten Şanlıurfa belediye Başkanı Habib Arslan, 2011 yılı içerisinde Evren Sanayi dahil olmak üzere 5 ayrı bölgede 110 bin ton asfaltlama çalışması yapılacağını bununda 75 kilometreye tekamül ettiğini ifade etti. Habib Arslan, Evren Sanayi Sitesi Asfaltlama çalışmasının ardından Yeşildirek, Yunus Emre ve K4 Kavşağını Karaköprü’ye bağlayan yolun asfaltlanmasına geçeceklerini aktardı. Arslan, Şanlıurfa’nın genel anlamda asfaltlarında her hangi bir sorun olmadığını bir taraftan da kilit taş döşeme yöntemiyle çalışmaların yürütüldüğünü söyledi. Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Aslan da sanayinin cadde ve sokaklarının asfaltlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Şanlıurfa Belediye 2 silindir, iki asfalt iş makinesi ve 4 kamyonla ve 30 işçiyle yürütülen asfaltlama çalışmalarını yürüttüğü Evren Sanayi Sitesinde, Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan incelemelerde bulundu. Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Aslan ile incelemelerini yürüten Şanlıurfa belediye Başkanı Habib Arslan, 2011 yılı içerisinde Evren Sanayi dahil olmak üzere 5 ayrı bölgede 110 bin ton asfaltlama çalışması yapılacağını bununda 75 kilometreye tekamül ettiğini ifade etti. Habib Arslan, Evren Sanayi Sitesi Asfaltlama çalışmasının ardından Yeşildirek, Yunus Emre ve K4 Kavşağını Karaköprü’ye bağlayan yolun asfaltlanmasına geçeceklerini aktardı. Arslan, Şanlıurfa’nın genel anlamda asfaltlarında her hangi bir sorun olmadığını bir taraftan da kilit taş döşeme yöntemiyle çalışmaların yürütüldüğünü söyledi. Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Aslan da sanayinin cadde ve sokaklarının asfaltlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.(gapha)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık