Ana Sayfa Siyaset Eyüpoğlu "Bakan Faruk Çelik, adeta seferberlik başlattı"

Eyüpoğlu "Bakan Faruk Çelik, adeta seferberlik başlattı"

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, şehir merkezinde de esnafı dolaşarak sorunlarını ve taleplerini dinliyor, AK partiye destek olmaları dileğinde bulundu.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2011 Perşembe 02:17
Eyüpoğlu
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında köy köy gezip vatandaşlardan destek isterken, şehir merkezinde de esnafı dolaşarak sorunlarını ve taleplerini dinliyor, AK partiye destek olmaları dileğinde bulunuyor. Vatandaşlar ise kendisini de çok sevdiklerini belirterek oylarını öncelikle Başbakan için AK Partiye vereceklerini söylüyorlar.
Her gittiği yerde vatandaşlardan sıcak ilgi gören ve coşkuyla karşılanan Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, her zaman Şanlıurfalıların hizmetinde olduğunu dile getiriyor ve Şanlıurfa’nın sorunlarının çözüme kavuşması, köylerin bile yol, su, elektrik sorunlarının halledilmesi için Devlet Bakanı Faruk Çelik’in adeta seferberlik başlattığını söyleyerek herkesin AK Partiye destek olmalarını istiyor.

Şanlıurfa genelinde çalmadık kapı, sıkmadık el, ayak basmadık yer bırakmayarak gezen ve her gittiği yerde vatandaşların Başbakana olan aşırı sevgisiyle karşılaştığını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarını, çalışmalarını bütün dünya görüyor ve takdir ediyor. Sayın Başbakanımız bir dünya lideridir. İslam aleminin lideridir. Şanlıurfa’mızı da çok seviyor. Başbakanımızın desteğiyle Şanlıurfa’mıza hizmet yağacak. Devlet Bakanımız Faruk Çelik ilçelerimizin, beldelerimizin hepsini hatta beldelerimizi bile gezerek vatandaşları, muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerini, Kaymakamları ve Valiyi dinledi. Sorunları ilk ağızdan belirledi. Çözümü için seçim taahhütnamesi hazırlattı. Acil olan sorunların çözümü için talimat verdi ve yapılıyor. İnşaallah önümüzdeki dönemde Urfa’mızın sorunları hallolacak. Ben Sayın başbakanımıza ve Bakanımıza güveniyorum. 12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde oylar AK Partiye verilirse 12’de 12 yaparız ve Başbakanımızın karşısına başımız dik çıkarız” dedi.

Şanlıurfalı vatandaşlar ve esnaf ise, Seydi amcayı çok sevdiklerini belirterek, “Seydi Amca ile AK parti daha da güçlenmiştir. Bizim basit her sorunumuzu halletmiştir, Boşuna ‘Başın düşerse dara, Seydi amcanı ara’ dememişler. Bizim oylarımız önce Başbakanımız, sonra da Seydi amca için AK Partiye olacak” dediler


(Şanlıurfa Gazetesi)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık