Ana Sayfa Urfa Haberleri Eyyübiye Belediyesi 1. yılını değerlendirdi

Eyyübiye Belediyesi 1. yılını değerlendirdi

Giriş Tarihi: 25 Mart 2015 Çarşamba 17:40
Eyyübiye Belediyesi 1. yılını değerlendirdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesinin 1 yılını ortak canlı yayından değerlendirdi.

Şanlıurfa'nın Büyükşehir statüsüne kavuşmasının ardından yeni kurulan Eyyübiye Belediyesine Başkan olarak seçildikten sonra 1 yılı geride bırakan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci belediyenin 1 yıl boyunca yapmış olduğu çalışmaları yaklaşık 3 saat süren ortak canlı yayından değerlendirdi.

Kanal Urfa, Güneydoğu Tv, Ruha Tv ve Duru Tv aracılığıyla 1 yılını değerlendiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Kadir Çelikcan, Uğur Er, Mutlu Güneş ve Mehmet Kültür'ün sorularına içtenlikle cevap verdi. Yeni bir belediye olmaları nedeniyle kuruluş aşamasında yaşadıkları sıkıntıları da dile getirerek söyleşiye başlayan Başkan Ekinci, Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Kültür müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma müdürlülüğü, Temizlik Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü, Gecekondu Müdürlüğü, Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Spor Müdürlüğünün faaliyetleri hakkında kamuoyuna bilgi verdi.

YORUMLAR
  • yorum2015-03-26 02:37:19urfalı namüslü

    türkiyenın en büyük yolsüzlük ve vürğün eyybiye belediyesınde hadı hesabı yoktür savcılık ve müfetışleri göreve davet ediyorüm degeri 2 tirliyon etmiyen yere 28 tirliyon veren başkan

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star