Ana Sayfa Urfa Haberleri Eyyübiye belediyesi bir kez daha el attı

Eyyübiye belediyesi bir kez daha el attı

Var olan bazalt taşlarının sökümüne başlayan ekipler, taşların sökümünden sonra ise asfaltlama çalışmalarına başlayacak. Çalışmalr yaklaşık 1 hafta sürecek.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2015 Salı 04:17
Eyyübiye belediyesi bir kez daha el attı

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kentin en eski caddelerinden biri olan Demokrasi Caddesinde asfalt çalışması yapıyor. Vatandaşlardan gelen yoğun talepleri, birim amirleriyle değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ekibiyle birlikte kısa bir sürede caddenin yapımını tamamlamayı planlıyor.

Var olan bazalt taşlarının sökümüne başlayan ekipler, taşların sökümünden sonra ise asfaltlama çalışmalarına başlayacak. Çalışmalr yaklaşık 1 hafta sürecek.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,  Belediye Başkan Yardımcıları, bazı Belediye Meclis Üyeleri ve birim amirleri ile birlikte Demokrasi Caddesi'ni gezerek asfaltlanması planlanan bölgede incelemelerde bulundu. Başkan Ekinci, esnafla yapmış olduğu istişare sonucu bazalt taşlarının sökümünün ardından asfaltlama çalışmalarına da başlanacağını belirtti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, beraberindekilerle birlikte esnafları ziyaret ederek burada yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek şunları ifade etti: "Bugün Demokrasi caddecimizdeki çalışmaları başlattık.  Malumunuz olduğu üzere Divanyolu Caddesinde Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu güzel çalışmalarından dolayı çalışma başlatamamıştık. Divanyolu Caddesindeki çalışmalar bittiği için bizlerde bugün Demokrasi Caddesinde çalışmalarımıza başladık. Bir hafta içersinde buradaki çalışmalarımız bitecektir. Bizim buradaki çalışmalarımızda parke taşı yapmaktı ama buradaki vatandaşlarımızın, esnaflarımızın talebi asfalt yapılması noktasındaydı. Bu asfalt çalışmalar bittikten sonra bizlerde bununla ilgili çalışmalarımızı kısa sürede bitireceğiz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık