Ana Sayfa Urfa Haberleri EYYÜBİYE BELEDİYESİ STRATEJİK PLANINI HAZIRLIYOR

EYYÜBİYE BELEDİYESİ STRATEJİK PLANINI HAZIRLIYOR

Eyyübiye Belediyesi, 2014-2019 yıllarını kapsayacak şekilde Stratejik Plan hazırlıkları kapsamında Eyyübiyeli vatandaşların beklenti ve görüşlerini tespit etmek amacıyla yüz yüze görüşme metoduyla anket uyguluyor.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2014 Cuma 12:01
EYYÜBİYE BELEDİYESİ STRATEJİK PLANINI HAZIRLIYOR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunlara değindi:

“Eyyübiye Belediyesi’nin 5 yıllık yol haritasını ortaya koyacak ve 2023 Vizyonunu oluşturacak Stratejik Plan çalışması Strateji Geliştirme Müdürlüğümüz tarafından Şanlıurfa’daki tüm kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ile meslek ve sivil toplum örgütlerinin beklenti, öneri ve isteklerini dikkate alacak şekilde hazırlanmaktadır.

Eyyübiye Belediyesinin varlık sebebi olan Eyyübiyeli vatandaşlarımızın istek, beklenti ve görüşleri ise bizim için en önemli önceliktir. Daha güzel ve örnek gösterilen bir Eyyübiye’yi oluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek ve taleplerini yerine getirmek bizim asli görevimizdir.

Belediyemizin imkânlarını etkin ve verimli şekilde kullanmak için hazırlamakta olduğumuz Stratejik Planımızı oluştururken vatandaşlarımızın görüşlerini almak için yaptığımız anket çalışması inşallah bayramdan önce bitecektir.

 

Ağustos ayında iç ve dış paydaşlarımızla yapacağımız çalıştayların ardından anket verileri ve çalıştay sonuçları dikkate alınarak hazırlanacak olan 2014-2019 Stratejik Planımız Eylül ayında Meclisimizin onayına sunulacaktır.”Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık