Ana Sayfa Urfa Haberleri EYYÜBİYE BELEDİYESİ YENİ BAŞKAN YARDIMCILARI BELLİ OLDU

EYYÜBİYE BELEDİYESİ YENİ BAŞKAN YARDIMCILARI BELLİ OLDU

30 Mart yerel seçimleri sonrası yeni kurulan Eyyübiye Belediyesi, kurum içerisindeki düzenlenmelerine ve atamalarına hızlı bir şekilde devam ediyor.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2014 Salı 08:39
EYYÜBİYE BELEDİYESİ YENİ BAŞKAN YARDIMCILARI BELLİ OLDU

Seçimler öncesi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan Giray Küçük ve Mehmet Elgün, Eyyübiye Belediyesi’ne atamaları sonrası başkan yardımcısı olarak göreve başladılar.

Bir süre önce Eyyübiye Belediye Başkan yardımcısı olan Necmeddin Sağlam ve Aziz Aslan’ın ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde mühendis olarak görev yapan Ziraat mühendisi Giray Küçük ve yine Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Eğitim Fakültesi mezunu Mehmet Elgün,  Şanlıurfa’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte atandıkları Eyyübiye Belediyesi’nde Başkan yardımcısı olarak göreve başladılar.

Giray Küçük, teknik birimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak, Mehmet Elgün ise yazı işleri, hukuk işleri, teftiş işleri, zabıta müdürlüğü ve dış işler müdürlüğünden sorumlu olarak Belediye Başkan yardımcılığına atandılar.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık