Ana Sayfa Dünya EYYÜBİYE BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

EYYÜBİYE BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerdeki yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2015 Cuma 11:54
EYYÜBİYE BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerdeki yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Horoz Mahallesinde devam eden stabilize yol yapım çalışmalarını inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci," vatandaşlarımızı yazın tozdan, kışın çamurdan kurtarmanın uğraşı içindeyiz." dedi.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin dört bir noktasında sürdürdüğü yol yapım çalışmalarının son durağı Horoz Mahallesi oldu. Özelikle kış aylarında kötü hava koşullarından dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde hem kilitli beton parke taşı döşeme işlemi hem de stabilize yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Stabilize yol yapım çalışmalarını yakından takip eden ve ilgililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci şunları söyledi: ‘’Gerek şehir içerisinde, gerek kırsal mahallelerde Eyyübiye Belediyesi olarak hizmetlerimizde var olmaya devam ediyoruz. Horoz mahallemizin bir şikâyeti vardı; Özellikle buradaki suyun çevre sağlığı açısından çok sıkıntılı olduğu şikayeti vardı.  Hemen ŞUSKİ ile görüşüp gerekli yardımı da alarak bizim ekiplerimizle beraber şuanda o kirli görüntüden kurtulup, hem de burada gölet haline gelen  kirli suyun çevre sağlığı oluşturduğu o riskleri ortadan kaldırmış olduk. Burada da hem yollar genişlemiş oldu, hem de gençlerimizin, mahalle sakinlerimizin bizden talebi olan buranın kapatılması noktasında hal edilmiş oldu. Sadece burası değil, yine bu kırsal mahallemizin içersinde stabilize malzemesi döşedik. Bu konuda da herhangi bir sıkıntı kalmadı. Taziye evi ile ilgili bir durum vardı onu da giderdik. Başka bir taziye evi ile ilgili yardım talepleri vardı orasını da giderdik. Dolayısıyla ilçe içersinde, gerek şehir merkezinde, gerekse kırsal mahallelerimizde hemen hemen her yerde ne tür talepleri varsa çok şükür bunları yerine getiriyoruz. Hizmetlerimizle de  insanlarımız arasında var olmaya devam edeceğiz. ‘’ 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık