Ana Sayfa Urfa Haberleri EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN HER MAHALLEYE TAZİYE EVİ

EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN HER MAHALLEYE TAZİYE EVİ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci şehir merkezine yaklaşık 60 km uzaklıkta bulunan Büyük otluca Mahallesinde yapımı devam eden taziye evini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2015 Cumartesi 09:40
EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN HER MAHALLEYE TAZİYE EVİ

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,  ilçe sınırları içerisinde bulunan en ücra noktalardan biri olan Büyük otluca Mahallesinde yapımı devam eden taziye evini ziyaret etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'nin ' Her Mahalleye Taziye Evi' uygulaması meyvelerini vermeye devam ediyor. diyerek şunları söyledi.İlçe sınırları içerisinde bulunan mahalle ve ihtiyaç duyulan alanlarda gerek sıfırdan yapımına başlanılan gerekse de inşaatı devam eden taziye evlerinin bir bir hizmete sunulmasına yönelik uygulamaya devam ediyor.  Taziye Evi yapımı ve desteklenmesi uygulaması vatandaşların da takdirini kazanırken, sosyal belediyecilik uygulamasının bir gereksinimi olarak gördükleri taziye evlerinin kısa sürede bir bir hizmete girdiğini ve gireceğini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini belirtti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık