Ana Sayfa Urfa Haberleri EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN YALANLAMA

EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN YALANLAMA

Eyyübiye Belediyesi tarafından yapılan yazılı basın açıklaması ile belediye hakkında Cihan Haber Ajansı tarafından servis edilen bir haber yalanlandı.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2015 Cuma 09:13
EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN YALANLAMA

Cihan Haber Ajansı tarafından Eyyübiye Belediyesi hakkında servis edilen bir haber için belediye yazılı açıklama ile haberi yalanladı.

Belediyeden konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada:

"Belediyemizce yapılan işlemler ve özellikle ihaleler konusunda, şeffaflık, hukuka uygunluk ve eşitlik ile rekabet ilkelerine uygun olarak davranmaktayız.

İhale işlemleri, idari işlemler olup bunlara ilişkin itirazları olanların ihale işlemlerini idari yargıya taşıyarak haklarını aramaları mümkün iken, bunun yerine isimsiz şikayet dilekçeleri ve ihbarlarla gerçeğe aykırı beyanlar ile kurumları harekete geçirme yolunu seçmektedirler. Gerek haberi veren Cihan Haber Ajansı ve gerekse Mahmut Tanal isimli vekilin haber metninde yer alması, konuya ilişkin yıpratma girişimlerinin hangi akıl sayesinden ortaya çıktığını net bir biçimde göstermektedir.

Bazı kimselerin, şahsi taleplerine karşı hep dik durduk ve durmaya devam edeceğiz. Bulanık suda balık avlama meraklısı kimselerin bu gerçekten uzak şikayet ve ihbarları gerekli idari ve adli mercilerce incelenip, sonuca bağlandıktan sonra, bu iftiracılar hakkında gerekli işlem başlatılacaktır. Nitekim, Mahmut Tanal isimli vekil hakkında, daha önceki iddialarına dönük olarak suç duyurusunda bulunulmuştu, bu konunun da önceki iftiralarında takipçisi olacağız. Kendi grup ve şahsı menfaatleri çerçevesinde yönetmek isteyen rantiyecilere, ırkçılık yaparak belediye başkanlığımızı halen hazmedemeyenlere, faydalı işler yapmamızı engellemek için suni gündemler oluşturan halk düşmanlarına Belediyemizi teslim etmeyeceğiz.

Bize gerçeğe aykırı isnatlarda bulunanlara ve bunu haber yapanlara bakınca ne kadar da doğru yolda olduğumuz görüyoruz." denildi.

 

 

YORUMLAR
 • yorum2015-07-13 07:57:05poyraz buck

  bir adam varsa urfada beledeiye başkanı olarak oda mehmet ekincidir eyyübiye gibi hizmete susaamış yolu alt yapısı olmayan biyeri diğer belediyelerden daha ileriye taşıdığı için çekemiyorlar adamı...

 • yorum2015-07-13 06:12:37suruçlu

  saçmalama feyat güllü. Eyübiyenin neresi değişmiş de biz görmüyoruz. Artı Ekinci içinde Akp'ye kimse oy vermedi. Cumhurbaşkanın gölgesinde olmasalar bırak ekinciye oy vermeyi günahımı vermem.

 • yorum2015-07-13 06:08:55suruçlu

  kısa zaman çok büyük paralara oynadın mehmet ekinci. bunun hesabı senden sorulacak elbette. senin ihalelerdeki hilelerin KİK'te konuşuluyor. orada çalışan uzman arkadaşım eni arayıp sordu. Bu Eyyubiye belediyesinde ne oyunlar oynanıyor diye. Halk herşeyden haberdar er yada geç şişeye oturturlar seni

 • yorum2015-07-12 08:22:16feyat gullü

  tabiki kimı karaliyacaklar kim başarliysa kim çalışiyorsa kim partinın oylarını artıriyorsa tabiki ona çamur atacaklar eyübiyenın çehrını degiştırdı hala utanmadan bazı hayinler utanmadan büyle çalışkan ürfa evlatlarını harcamaya çalışiyorlar ama bunların güçlerı yetmez çünki urfa halkı başkanın arkasında

 • yorum2015-07-12 00:12:54ali

  halk herşeyi duydu...inkar etmeyin....

 • yorum2015-07-11 05:33:49celal özkaya

  başkan çok erken başladın

 • yorum2015-07-11 04:54:49Nurullah YILDIZ

  nededen yorumumu paylaşmadınız. sayın yönetici..

 • yorum2015-07-11 04:36:34Nurullah YILDIZ

  6 7 MİLYONLUK YERİ SEN 27 MİLYONA ALMAYA ÇALIŞRSAN HESAP SORARLAR ADAMA..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık