Ana Sayfa Urfa Haberleri EYYÜBİYE, HİZMET BEKLİYOR!(VİDEOLU)

EYYÜBİYE, HİZMET BEKLİYOR!(VİDEOLU)

Saadet Partisi Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Yusuf Aktaşoğlu, yerel seçimlerin ardından kentin gelişimi noktasında verilen önergelerin kabul edilmediğini ve kabul edilen önergeler hakkında da çalışma yapılmadığını ifade etti.

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2014 Cuma 07:25
EYYÜBİYE, HİZMET BEKLİYOR!(VİDEOLU)

2014 Yerel seçimlerinin 6 ay bitmesine rağmen Eyyübiye bölgesinde yol ve trafik sorunu bitmek bilmiyor. Çarpık kentleşmenin de meydana getirdiği kirli görüntüler ile adeta gece kondu havasına dönen Eyyübiyeli vatandaşlar belediyeden hizmet bekliyor.

Yerel seçimlerin ardından 6 ay geçmesiyle birlikte muhalefet olan meclis üyeleri kentte ve ilçede halkın sorunlarını dile getirme noktasında çalışmalarını sürdürürken bazı önergeler de belediye tarafından kabul edilmiyor.

Özellikle çarpık kentleşmenin verdiği kirli manzaralardan arınmak ve trafik çilesinin bitmesi konusunda Saadet Partisi Meclis Üyesi Yusuf Aktaşoğlu önergeleri belediye meclisine sundu. Bazı önergelerin kabul edildiğini ve yine bazı önergelerin de kabul edilmediğini belirten Aktaşoğlu konuşmalarını şöyle sürdürdü.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık