Ana Sayfa Urfa Haberleri EYYÜBİYE'DE DE ÇALIŞMA SAATİNE RAMAZAN AYARI

EYYÜBİYE'DE DE ÇALIŞMA SAATİNE RAMAZAN AYARI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin ramazan ayı boyunca çalışma saatlerinde bir dizi değişiklik yapması kararı, Eyyübiye'de de hayata geçirildi.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2015 Çarşamba 07:25
EYYÜBİYE'DE DE ÇALIŞMA SAATİNE RAMAZAN AYARI

Şanlıurfa'da Ramazan ayının gelmesi ve sıcakların artması nedeniyle Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin çalışma saatlerinde düzenlemeye gidildi.

Ekipler ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Alt yapısı tamamlanmış alanlarda stabilize yol ve kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra, ilçe sınırları içerisinde bulunan kurumlardan gelen talebe de duyarsız kalmayan ekiplerin performansı halk tarafından da olumlu karşılanıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hedefinin tozdan ve çamurdan arındırılmış yollara sahip bir Eyyübiye oluşturmak olduğu bildirildi. Bu hedefi gerçekleştirmek için çalışmalarına devam eden ekiplerin çalışma saatlerinde, ramazan ayının gelmesi ve aşırı sıcaklıklardan dolayı değişikliğe gidildi.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı bulunan ekipler Yenice Mahallesi, Dede Osman Mahallesi ve Akşemsettin mahallelerinde vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, cadde ve sokaklarda bulunan kilitli parke döşeme işlerinin yanı sıra bozuk olan alanlarının düzeltilmesi ve sokaklarda kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Belirlenen program dâhilinde hizmetleri aksatmayan ekipler kurumlardan gelen talepleri de geri çevirmiyor. Eyyübiye İlkokulu ve Ortaokulu yetkililerinden gelen çeşme isteğini de geri çevirmeyen Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri okulun çeşmesini de hazır hale getirerek öğrencilerin hizmetine sundu.

Ekipler yapılan çalışmaların ramazan ayında devam edeceğini dile getirdiler. 

 

 

Kaynak: Gazeteipekyol

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık