Ana Sayfa Urfa Haberleri Eyyüboğlu Bozova köylerinde

Eyyüboğlu Bozova köylerinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu seçim çalışmaları kapsamında Bozova’ya bağlı köyleri ziyaret etti ve vatandaşlardan AK Partiye destek olmalarını istedi.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2011 Salı 19:37
Eyyüboğlu Bozova köylerinde
AK Partililerin Seydi amcası olarak bilinen ve herkes tarafından sevilen, Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu, seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı, sıkmadık el, ayak basmadık yer bırakmıyor.

Beraberinde aday adaylarından Yusuf Yetim ve bir gurup yakınları ile birlikte merkeze bağlı köyleri ziyaret ederek Köy Muhtarları ve vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinledi, not aldırdı. Eyyüboğlu, köylerin sorunlarının en kısa sürede giderilmesi konusunda üzerine düşeni yapmaya çalışacağını söyledi.

Seydi amca ayak basmadık yer bırakmıyor

Sabahın erken saatlerinde Şanlıurfa’nın Bozova ilçesine bağlı Arpalı, Konaklı, Konu, Zıncık, Sefalı köylerini ziyaret ederek Köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinleyen Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu, “Biz zaten her zaman vatandaşlarımızın emrinde olduk, bundan sonra da olacağız. Amacımız vatandaşlarımıza hizmet etmektir. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızın basit sorunlarını hemen çözüyoruz. Tek tek Muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla görüşüp taleplerini ve sorunlarını öğreniyoruz. Köylerimizin ve insanlarımızın sorunlarını Devlet Bakanımız Faruk Çelik’e ilettik. Seçim Taahhütnamesi adıyla bir kitapçık hazırlandı. Kitapçıkta 400 tane projenin 4 yılda bitirileceği belirtildi. Şanlıurfa’mıza yapılacak hizmetler yazıldı. Bu kitapçıkları vatandaşlarımıza dağıtıyoruz ki neler yapılacağını bilsinler ve takipçisi olup hesap sorsunlar” dedi.

Eyyüboğlu ve beraberindekiler, köylülerle bir süre sohbet edip ikram ettikleri çayları içtiler ve Seçim taahhütnamesinden dağıtıp Şanlıurfa için neler yapılacağını anlattılar.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star