Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Eyyüpoğlu ve Gök Harranlılarla buluştu

Eyyüpoğlu ve Gök Harranlılarla buluştu

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu ve Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök, Harran ve bazı köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2011 Salı 13:27
Eyyüpoğlu ve Gök Harranlılarla buluştu
      AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu ve Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök, seçim çalışmaları kapsamında Harran ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra ilçeye bağlı bazı köyleri de ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler.

     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla, Devlet Bakanı Faruk Çelik öncülüğünde il genelinde sorunları belirlemeye ve gidermeye çalıştıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu ve Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök, bu vesileyle de olsa en ücra köşelere kadar gidip sorunları yerinde belirlediklerini ve giderilmesi için çalışmalar başlatıldığını söyledi.

Sorunlar çözülecek      

     Başbakan Erdoğan’ın Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfalıları çok sevdiğini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu, “Başbakanımızın talimatlarıyla Şanlıurfa’dan Milletvekili adayı gösterilen Devlet Bakanımız Faruk Çelik ve diğer aday arkadaşlarımız şehir merkezi, ilçeler, beldeler ve köyleri gezerek vatandaşlarımızın halini hatırını soruyoruz. Sorunlarını ve taleplerini öğreniyoruz ve Bakanımıza iletiyoruz. Seçim Taahhütnamesi adı altında kitapçık hazırlanıyor. Bu kitapçıkta hangi sorunlarımızın, hangi yeni yatırımların ne zaman bitirileceği belirtilmiş. Bu kitapçıkları vatandaşlarımıza dağıtacağız ki herkes yapılacak işlerin takipçisi olsunlar. Yapılıp yapılmadığını kontrol edip geciken olsa bile hesap sorsunlar. Bu dönem Allah’ın izniyle bütün sorunlarımız çözülecek” dedi.

Susuz, yolsuz, elektriksiz köy bile kalmayacak

     İl genelinde ayak basmadık yer, çalmadık kapı bırakmadıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök ise, “Başbakanımızın talimatı doğrultusunda sıkı bir çalışma sürdürüyoruz. Gerek merkezlerde, gerekse köylerde bile elektrik, yol, su gibi önemli sorunlarımız var. Hele okulsuz, sağlık ocağı olmayan yerlerimiz bile mevcut. Başbakanımızın dediği gibi bu dönem Susuz, yolsuz, elektriksiz köy bile kalmayacak. Sorunları yerinde görüp, ilk ağızdan tesbit ediyoruz. İnşaallah bir an evvel çözüme kavuşturulacak” diye konuştu.

     Eyyüboğlu ve Gök, vatandaşlara sorunlarının çözüleceği yönünde söz verdiklerini, AK Parti hükümetinin yaptıklarını anlatıp destek istediklerini söylüyorlar.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık