Ana Sayfa Teknoloji FACEBOOK UYGULAMALARINDAN BIKANLAR DİKKAT

FACEBOOK UYGULAMALARINDAN BIKANLAR DİKKAT

İstemediği spam mesaj ve uygulama, paylaşım alan zor durumda kalan ve bundan kurtulmak isteyen facebook kullanıcıları bu haberi mutlaka okumalı..

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2012 Pazar 11:10
FACEBOOK UYGULAMALARINDAN BIKANLAR DİKKAT
Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook kullanıcıların son günlerde başları istemleri dışında kendilerine gelen spam mesajlar ve uygulamalarla dertte.

Kullanıcıların kendi istemleri dışında gelen bu mesaj ve spamlardan kurtulmaları çok kolay. Çoğu kullanıcı bu özellikleri bilmediği için facebook'un tadını çıkaramıyor, bilgisi dışında gelen ve listesindeki arkadaşlarına giden mesajlardan dolayı rahatsız oluyor.

İşte bu sıkıntıları yaşayan kullanıcılar aşağıdaki önerimizi yerine getirdiğinde, facebook hesabında olan ve kendisinin bilgisi ya da yanlışlıkla onay vermesi sonucu başına bela olan uygulamalardan kurtulması mümkün.

İstemediğiniz uygulamalardan kurutulmak için. Önce facebook hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra aşağıda verdiğimiz facebook linkine tıklayın. Açılacak facebook sayfasında hesabınızdaki uygulamaların listesinin yer aldığı liste gelecek. Orada istemediğiniz uygulamanın adının yer aldığı satırın en sağındaki çarpı (x) tıklayın. Daha ayrıntılı görmek için aşağıdaki fotoğrafı inceleyiniz.

Hepsi bu kadar artık istemediğiniz bir çok spma ve rahatsız edici uygulamalardan kurtulup, facebook'un keyfini çıkarmaya başlayabilirisniz.


Urfa Haber Teknoljoji servisi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık