Ana Sayfa Urfa Haberleri Failler Bulunsun Artık..

Failler Bulunsun Artık..

Suruç'ta Ağustos ayında bir petrole düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden iki kişinin yakınları basın açıklaması ile faillerin bulunmasını istedi.

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2011 Salı 10:25
Failler Bulunsun Artık..
Suruç'ta Ağustos ayında bir petrole düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden iki kişinin yakınları basın açıklaması ile yetkililere seslenerek faillerin bulunmasını istedi.

Kamil Çelikten imzalı basın açıklamasında:

Geçtiğimiz Ağustos ayında herkesin bildiği üzere Şanlıurfa nın Suruç ilçesinde Çeliktenlere ait petrol istasyonuna saldırı düzenlenmiş ve sonucunda Bilal ve Deyan adlı kardeşler hayatlarını kaybetmişlerdir.

Biz Çeliktenler olarak her zaman devletimizin yanında yer aldık. Özellikle de eğitimin ve eğitim camiasının yanında olduk. Okul öncesi eğitime önem verdik,destek verdik. Desteğimizin sonucunda dönemin kaymakamı Mehmet Sinan YILDIZ tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildik. Suruç içerisinde ki bir çok okula eğitsel çalışmalarında destek verdik. Ek te belirttiğim resimde ise yine bir okula yapmış olduğumuz destek neticesinde okulun çıkartmış olduğu kitabın arka kapağında saldırıda ölen kardeşim Bilal’ın resmi de bulunmaktadır. Bu ve benzeri bir çok şekildeki çalışmalarla eğitimden geri kalmış Suruç halkımızın yani bizlerin çocuklarına yardımlarımızı hiçbir zaman esirgemedik. İhtiyaç olduğunda yine biz Çeliktenler olarak eğitim camiasının yanındayız.

Yine aynı dönemde yapmış olduğumuz yardımlardan dolayı İlçenin emniyet müdürü tarafından plaketle ödüllendirildik. Bu ve benzeri çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Bizler her zaman Suruç halkının yanındayız. Halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Olayın üzerinden neredeyse 3 ay gibi bir zaman geçmiştir. Bu kadar zaman geçmesine rağmen halen olayın failleri bulunamamıştır.

Olayların açığa çıkması için devletimizden yardım istiyoruz.

Saygılarımla…Kamil ÇELİKTEN
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık