Ana Sayfa Urfa Haberleri Fakıbaba 12’ler Mahallesinde

Fakıbaba 12’ler Mahallesinde

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, 2012 yılının ilk mahalle gezisine Onikiler mahallesinde incelemelerde bulunarak başladı.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2012 Pazartesi 02:27
Fakıbaba 12’ler Mahallesinde
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, 2012 yılının ilk mahalle gezisine Onikiler mahallesinde incelemelerde bulunarak başladı. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Fakıbaba, mahalle gezileri sayesinde sorunları yerinde görme imkânı yakaladıklarını söyledi.

Yakaladıkları başarıda mahalle gezilerinin büyük önem taşıdığını belirten Başkan Fakıbaba,”Mahalle Gezilerimiz sırasında halkın dilek ve temennilerini dinliyoruz. Gezilerimizin oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum. Mahalle gezilerimize 2012 yılında da aralıksız devam edeceğiz.”dedi

2012’inin ilk mahalle gezisinde On ikiler Mahallesinde başkan yardımcısı Mahmut Kırıkçı ve belediye birim amirleriyle incelemelerde bulunan Fakıbaba, mahalle gezileri sayesinde sorunları yerinde görme imkânı yakaladıklarını söyledi.

Fakıbaba: “2011 de belediye olarak Onikiler Mahallesinde çok çalışmalar yapmışız. Ancak eksikliler var arkadaşlarla bu eksiklikleri tek tek tespit ediyoruz. İnşallah Urfa’yı 2014’te kadar daha yaşanılır bir şehir haline getireceğiz.” İfadelerini kullandı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık