Ana Sayfa Güncel FAKIBABA AYRILIYOR

FAKIBABA AYRILIYOR

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ,Doğu Akdeniz Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Abdullah Öztoprak’ın daveti üzerine yarın akşam Kıbrıs’a gidiyor.

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2011 Çarşamba 18:53
FAKIBABA AYRILIYOR
Ahmet Hamdi ÇİÇEK’in Özel Haberi
Geçtiğimiz aylarda Şanlıurfa’da düzenlenen bir toplantıya katılan DAU (Doğu Akdeniz Üniversitesi) Rektörü Öztoprak ile kısa bir görüşeme yapan Belediye Başkanı Fakıbaba, DAU rektörü Öztoprak’ın kendisini Kıbrıs’a davet etmesi üzerine düzenlenen bir program için yarın akşam yaklaşık 25 kişilik kafile ile Kıbrıs’a gidiyor.

Kıbrıs’ta cuma ve cumartesi günleri çeşitli programlara katılacak olan Belediye Başkanı A.Eşref Fakıbaba tekrar kente dönecek.
Kıbrıs Doğu Akdeniz Ünivertesinde düzenlenecek olan konferansa ve sonrasında yapılacak olan sıra gecesi programına katılacak olan Fakıbaba buradan ayrıldıktan sonra KKTC Cumhurbaşkanı ve KKTC Başbakanı ile görüşecek.
Doğu Akdeniz Üniversitesi eski mezunlarından İnşaat Mühendisi Vedat Paydaş, Av.Mahmut Sadık Köroğlu, Av.Ronayi Paydaş’da Başkan Fakıbabay'ı Kıbrıs ta yalnız bırakmayacak.
Ayrıca Kıbrıs’a Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin’in de gitmesi bekleniyor.
Belediye Başkanı Fakıbaba’nın sürekli Şanlıurfa ve yurt dışı programlarına katılması, kimi çevrelerce eleştiriye neden olurken  kimi çevrelerce de "Fakıbaba koltuğunda oturmuyor" yorumlarına neden oluyor...


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star