Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri FAKIBABA: BÖLGENİN EN DONANIMLI İTFAİYESİNE SAHİBİZ

FAKIBABA: BÖLGENİN EN DONANIMLI İTFAİYESİNE SAHİBİZ

Şanlıurfa Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’nde hizmet veren İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret eden Belediye Başkanı Fakıbaba, Şanlıurfa İtfaiyesi’nin bölgenin en donanımlı itfaiyesi olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2012 Perşembe 11:31
FAKIBABA: BÖLGENİN EN DONANIMLI İTFAİYESİNE SAHİBİZ
Paşabağı Mahallesi’nde gezi ve incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba,daha sonra birim gezisi kapsamında İtfaiye Müdürlüğü’ne geçti.


İtfaiye Müdürü Abdurrahman Ayıldağ ve itfaiyeciler tarafından karşılanan Fakıbaba, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şanlıurfa’nın “Dünü ve Bugünü”ne yönelik kıyaslamalarda bulunan Fakıbaba gerek temizlik, gerekse itfaiye teşkilatı konusunda gelinen noktayı hatırlattı.Fakıbaba; “Biraz önce itfaiyeci arkadaşlarımızla temizlik üzerine sohbet ettik. Eskiden bu kent maalesef merkeplerle temizlenirken şimdi modern ve bir o kadar donanımlı araçlarla temizleniyor. Aynı başarı tabii ki itfaiye teşkilatı içinde geçerli. Gelinen noktada nereden nereye geldik. İtfaiye teşkilatımız bölgenin yanı sıra Türkiye’nin en donanımlı itfaiye teşkilatları arasındadır. Bu konuda emeği geçen başta İtfaiye Müdürümüz Abdurrahman Ayıldağ ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de Kuşlar Üşümesin çalışması

Viranşehir'de Kuşlar Üşümesin çalışması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık