Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri Fakıbaba, Genç Şampiyonları Yüreklendirdi

Fakıbaba, Genç Şampiyonları Yüreklendirdi

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, bölge şampiyonu olan Özel Çağlayan İlköğretim Okulu Yıldızlar Basketbol Takımını yüreklendirdi.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2011 Çarşamba 20:21
Fakıbaba, Genç Şampiyonları Yüreklendirdi
Adana’da yapılan ilköğretim okulları yıldızlar kategorisi basketbol turnuvasında şampiyon olan Özel Çağlayan İlköğretim Okulu öğrencilerini makamında kabul eden Başkan Fakıbaba, genç şampiyonları tebrik ederek sporculara çeşitli hediyeler verdi. 
İlköğretim okullararası yıldızlar kategorisi basketbol turnuvasının Adana’daki bölge müsabakasında şampiyon olan Özel Çağlayan İlköğretim Okulu Yıldızlar Basketbol Takımı, Okul Müdürü Mustafa Taylan, Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer Faruk Akyürek ve Eczacı Necati Satıcı ile Başkan Fakıbaba’yı makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasında Özel Çağlayan İlköğretim Okulu Yıldızlar Basketbol Takımının bölge şampiyonu olmasından gurur duyduğunu söyleyen Başkan Fakıbaba, “Sporda böyle bir başarı yakalamanızdan dolayı sizleri yürekten kutluyor ve tebrik ediyorum.”dedi Özel Çağlayan İlköğretim Okul Müdürü Mustafa Taylan ise “Eğitim  ve öğretim de bu sene 20.yılımız kutluyoruz. 20.yılda gelen bu şampiyonluk bizi özellikle sevindirdi. Basketbolda iki yıldır yatırım yapıyoruz.  7 Nisan’da Türkiye Şampiyonası için Muğla’ya gideceğiz. İnşallah burada da derece alacağız.  Okulumuzun hentbolda, masa tenisinde ve baskette aldığı bu dereceler aslında Şanlıurfa’nın almış olduğu derecedir. Aldığımız bu dereceleri halkımıza hediye ediyoruz. “ ifadelerini kullandı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık