Ana Sayfa Urfa Haberleri Fakıbaba Koltuğunu Kurt'a Bıraktı

Fakıbaba Koltuğunu Kurt'a Bıraktı

Şanlıurfa Belediye Başkanı Fakıbaba, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında başkanlık koltuğunu Osmangazi İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Musa Kurt’a bıraktı.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2011 Cumartesi 15:07
Fakıbaba Koltuğunu Kurt'a Bıraktı
Beraberinde Okul Müdürü Hacı Çatkın, Öğretmeni İbrahim Halil Özçınar ve öğrenci arkadaşlarıyla birlikte başkanlık makamına gelerek bir süreliğine başkanlık koltuğuna oturan Küçük Başkan Kurt, çok kısa da sürse “Belediye Başkanı” olmanın heyecanını yaşadı.

ÇOCUKLARI GÖRÜNCE ÇOCUKLUĞUMU HATIRLADIM

Küçük başkanı ve arkadaşlarını görünce geçmişi anımsadığını ifade eden Başkan Fakıbaba, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dilekleriyle kutladığını kaydetti.

Fakıbaba, “23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu Küçük Başkanımız Musa Kurt’a devrettim. Bir anda çocukluğumu hatırladım. Çocuklarımız gençlerimiz bizler için çok önemli. Onlar geleceğin başbakanları, valileri, başkanları, doktorları… Onlar bizim geleceğimiz. Bu vesile ile tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Şanlıurfa Belediyesi olarak çocuklara ve gençlere yönelik hizmetlere değinen Başkan Fakıbaba ziyaretin sonunda öğretmen ve öğrencilere günün anısına çeşitli hediyeler takdim etti ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık