Ana Sayfa Urfa Haberleri FAKIBABA SOKAKLARI SÜPÜRDÜ

FAKIBABA SOKAKLARI SÜPÜRDÜ

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, beraberindeki birim amirleriyle birlikte ana arterleri gezdi.

Giriş Tarihi: 25 Mart 2012 Pazar 14:46
FAKIBABA SOKAKLARI SÜPÜRDÜ
Sabah saatlerinde Abide Meydanı’ndan başlayan Şanlıurfa-Diyarbakır yolu üzerinde devam eden gezi, yaya olarak Çevik Kuvvet Kavşağında son buldu. Ardından makam aracıyla GAP Havaalanı’na kadar incelemelerine devam eden Başkan Fakıbaba zaman zaman aracından inerek bölgede yürütülen ağaçlandırma çalışmalarını inceledi ve işçilerle sohbet etti.
Ayrıca gezi sırasında temizlik işçisinin süpürgesini alarak kısa süre süpürme işlemi yapan Fakıbaba, karşılaştığı hurdacı ve kağıt toplayıcısı gençlerle sohbet etti.

Şanlıurfa-Diyarbakır Karayolu’nda Abide-GAP Havaalanı, Şanlıurfa-Gaziantep Karayolu’nda Abide-Organize Sanayi, Şanlıurfa-Mardin Karayolu’nda Abide-Osmanbey Kampüsü arasında yol kenarlarında devam eden ağaçlandırma çalışmalarından bahseden Başkan Fakıbaba, ağaçlandırma çalışmalarında görev yapan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

“Bizim tek bir işimiz var oda çalışmaktır” diyen Fakıbaba, “Şanlıurfalılar her şeyin en iyisine layıktır. Onlara yaşanabilir, modern bir kent sunmak amacıyla çalışıyoruz. Bizim tek işimiz çalışmaktır” dedi.

Belediye Başkanı Fakıbaba, daha sonra Haleplibahçe’de yaklaşık 150 işçiyle piknik yaptı.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star