Ana Sayfa Güncel Fakıbaba Yıldızını Buldu

Fakıbaba Yıldızını Buldu

Yaklaşık yedi yıldır her sabah bir mahalle gezisini sabahın erken saatlerinde yürüten Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bu gün mahalle gezisi sırasında yıldızını buldu. Şanlıurfa Müftülü civarında gezi ve incelemelerde bulunduğu sırada bir berber çırağının sabah saatlerinde açtığı iş yerinde temizlik yaparken yanık sesiyle söylediği Türkü Fakıbaba’yı çok etkiledi.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 05:44
Fakıbaba Yıldızını Buldu
Yanına çağırdığı berber çırağı Yusuf Köse’yi seven Fakıbaba kendisi için birkaç Türkü söylemesini istedi. Fakıbaba’ya “Oy Nidem Niden” Türküsünü söyleyen ve arada bir de uzun hava okuyan 12 yaşındaki Yusuf Köse’ye Fakıbaba, kıyafet alınması için yardımcılarına talimat verdi. Bahçelievler İlköğretim Okulu 7. Sınıfta okuyan Yusuf Köse’yi çok seven ve takdir eden Fakıbaba, dinlediği türkülerlin ardından mahalle gezisine kaldığı yerden devam etti.

Yusuf Köse Fakıbaba’yı çok sevdiğini ve kendisiyle ilgilenmesinden mutlu olduğunu belirtti. Bahçelieveler ilköğretim Okulu 7.’sınıfa geçtiğini belirten Yusuf Köse, Fakıbaba yanından ayrıldıktan sonra işine kaldığı yerden yine türküler söyleyerek devam etti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık