Ana Sayfa Urfa Haberleri Fakıbaba’dan Arslan Karadağ’a Teşekkür Belgesi

Fakıbaba’dan Arslan Karadağ’a Teşekkür Belgesi

Belediye Başkanı Fakıbaba, ŞUSKİ Müdürlüğü Birim Sorumlusu Aslan Karadağ’ı çalışmalarında gösterdiği üstün gayretten dolayı “Teşekkür Belgesi”yle ödüllendirdi.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2011 Perşembe 20:45
Fakıbaba’dan Arslan Karadağ’a Teşekkür Belgesi
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, 19 yıldan bu yana Şanlıurfa Belediyesi’nin değişik kademelerinde görev yapan ve halen ŞUSKİ Müdürlüğü’nde Birim Sorumlusu görevini yürüten Aslan Karadağ’ı çalışmalarında gösterdiği üstün gayretten dolayı “Teşekkür Belgesi”yle ödüllendirdi.

     

Su ve Kanal İşleri Müdürlüğü Beykapısı Hizmet Binasında düzenlenen törende Aslan Karadağ’a teşekkür belgesini bizzat takdim eden Başkan Fakıbaba, Karadağ’a başarı temennisinde bulundu.


     

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından teşekkür belgesiyle ödüllendirilmenin oldukça onur verici bir davranış olduğunu belirten ŞUSKİ Birim Sorumlusu Aslan Karadağ, Şanlıurfa’nın daha modern bir kent görünümüne kavuşturulması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti.


     

Başkan Fakıbaba’ya minnettarlık duyduğunu dile getiren Karadağ “Belediye Başkanımız Fakıbaba’nın elinden böyle bir belge almak beni oldukça gururlandırdı. Bundan sonrada görevimi layıkıyla yapmak için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık