Ana Sayfa Dünya FATURALANDIRMA VE SAĞLIK UYGULAMALARI TEBLİĞİ EĞİTİMİ

FATURALANDIRMA VE SAĞLIK UYGULAMALARI TEBLİĞİ EĞİTİMİ

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çalışanlarına yönelik “Faturalandırma ve Sağlık Uygulamaları Tebliği” Eğitimi verildi.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2015 Cumartesi 06:15
FATURALANDIRMA VE SAĞLIK UYGULAMALARI TEBLİĞİ EĞİTİMİ

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği tarafından organize edilen 5-6 Aralık tarihlerinde Yenişehir Yerleşkesi Tıp Fakültesi morfoloji salonunda başlayan eğitime, hastane Başhekim yardımcısı Prof.Dr. Recep Demirbağ, Hastane Başmüdürü Abdullah Göçmez, müdürler, kalite birimi, Teşhis İlişkili Guruplar birimi, servis sorumlu hemşireleri, faturalandırma birimi, satınalma, tıbbi kayıt sekreterleri ve ilgili birimlerden sorumlular katıldı.

Osmanbey Kampüs hastanesine taşınılmadan önce hasta hizmet kayıtlarını kontrol altına almak, tıbbi sekreterlere ve faturalandırma birimi çalışanlarına mevzuatlara uygun kayıt işlemleri yapabilmek, Genel Sağlık Sigortası Mevzuatı, Sosyal Güvenlik Uygulamaları, Sağlık Uygulama Tebliği, Faturalandırma ve MEDULA Sistemi, Kamu Sağlık Hizmetleri Satış Tarifesi ve faaliyet alanları ile ilgili diğer konularda bilgi verilmesi amacıyla  düzenlenen eğitimi, medikal muhasebe grup direktörleri Serdal Serin ve Zehra Keskin sundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık