Ana Sayfa Güncel FİKİR MASASI’NDAN KINAMA

FİKİR MASASI’NDAN KINAMA

Merkezi Şanlıurfa'da olan Fikir Masası Platformu yayınladığı basın açıklaması ile, Ankara'da dün akşam meydana gelen terör saldırısını kınadı.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2016 Pazartesi 11:51
FİKİR MASASI’NDAN KINAMA

Fikir Masası Platformu yayınladığı basın açıklamasında:

"13 Mart Pazar günü saat 18:30 da Ankara’da meydana gelen terör saldırısında hayatlarını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar  ve tüm halkımıza başsalığı dileyerek başlamak istiyoruz.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü takip eden hafta, kadına yönelik şiddet ve çocuk gelin istismarına dikkat çekmek için, 14 Mart Pazartesi ‘3 Kadın Bin Turna’ tiyatro oyununu siz değerli basın mensupları ve Şanlıurfa halkıyla buluşturmak için tüm hazırlıklarımızı tamamlamıştık ve bir gün öncesinde sanatçılarımız şehrimize intikal etmişti.

Ancak bugün yaptığımız görüşmeler neticesinde, sanatçılarımızın ve seyircilerimizin güvenliği resmi olarak sağlanamayacağı için bu akşamki oyunumuzu iptal ettiğimizi üzüntüyle bildiririz.

6 Mayıs Cuma günü, “3 Kadın Bin Turna” oyunu teröre kurban verdiklerimizin anısına Şanlıurfa halkıyla buluşacaktır.

Fikir Masası Platformu ve Tatavla Tiyatro bu vesileyle barış talebini bir kez daha ve acil olarak dile getirmek ister." denildi

 

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık