Ana Sayfa Urfa Haberleri FIRAT RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

FIRAT RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT, Yaklaşan Ramazan Bayramı Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayımladı.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2016 Pazartesi 08:01
FIRAT RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT; ‘‘Toplumsal birlikteliğin en güzel örneklerinin sergilendiği, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, her türlü yüce duygunun gönüllerde filizlendiği Ramazan Bayramı’nı bir kez daha siz değerli hemşehirlerimle karşılamanın mutluluğu içerisindeyim.

 

Her toplum, sahip olduğu inancın gereği olarak özel anlamlar yüklediği milli ve manevi günleri kutlamaktadır. Bu özel günlerin başında da bayramlar yer almaktadır.

 

Manevi yaşantımızda önemli bir yer edinen bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günlerdir.

 

Asırlarca, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu coğrafyada, millet olarak Ramazan ayında yakaladığımız manevi havayı bütün hayatımıza yansıtmamız en büyük temennimizdir.

 

Gelecek nesillerimizin bu güzel hasletler ile donatılması, halkımızın huzur ve güven içerisinde ele ele, gönül, gönül’e daha nice bayramlara ulaşması en büyük dileğimdir. Bu mübarek günlerde hala acı çeken Müslüman kardeşlerimizin acılarının son bulmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum Ramazan Bayramınızı En içten dileklerimle kutluyorum”. Dedi.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık