Ana Sayfa Siyaset FLASH FLASH !! AK Parti Urfa'nın Temayül ve Mülakatlarını İptal Etti.

FLASH FLASH !! AK Parti Urfa'nın Temayül ve Mülakatlarını İptal Etti.

AK Parti Genel Merkezi'nden Yapılan Açıklama İle Şanlıurfa Aday Adaylarına Ait, Temayül ve Mülakatlar İptal Edildi. Aday Adayları Ankara'ya Çağrılacak.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2011 Cuma 12:59
FLASH FLASH !! AK Parti Urfa'nın Temayül ve Mülakatlarını İptal Etti.
Urfa Haber'in 1 Nisan Şaka Merkezinden Aldığı Bilgiye Göre, Ülkemizde Unutulmaya Yüz Tutmuş, 1 Nisan Şakalarını Halkımıza Tekrar Hatırlatmak İçin, Siz değerli okurlarımıza, AK Parti Genel Merkezi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı ve birbirinden değerli AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adaylarının hoş görüsüne sığınarak "FLASH FLASH !! AK Parti Urfa'nın Temayül ve Mülakatlarını İptal Etti." haber başlığı ile sizlere 1 Nisan Şakası yaptık.

Söz konusu bu haberimiz tamamen Şaka amaçlıdır. Bu haberimizde hiç bir kurumu veya şahsı karalama amaçlı kullanılmamıştır. Bu haberle ülkemizde ve Urfa'da unutulmaya yüz tutmuş 1 Nisan Şakalarını hatırlatmak amaçlanmıştır.


Urfa Haber olarak, yaptığımız bu 1 Nisan Şakası için okurlarımızın engin hoş görüsüne sığınıyor, dışardan ithal adayların olmadığı, Şanlıurfa'ya hizmet noktasında her yönü ile layık, adam gibi adam insanların vekil olup Urfa'yı mecliste temsil etmelerini diliyoruz.

Saygılarımızla.
Urfa Haber Yayın Kurulu
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Parti Urfa SKM başkanı belirlendi

AK Parti Urfa SKM başkanı belirlendi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık