Ana Sayfa Urfa Haberleri FLASH FLASH Şanlıurfa'da Köy Muhtarından Seçim Tehdidi..

FLASH FLASH Şanlıurfa'da Köy Muhtarından Seçim Tehdidi..

Şanlıurfa'da Çamlıdere Nahiyesi'ne bağlı Nalçıkan (Bakımlı) Köyü muhtarı, köydeki gençleri tehdid ederek, 12 Haziran'da açık oy kullanmalarını istedi.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2011 Cuma 21:03
FLASH FLASH Şanlıurfa'da Köy Muhtarından Seçim Tehdidi..
Şanlıurfa'da Çamlıdere Nahiyesi'ne bağlı Nalçıkan (Bakımlı) Köyü muhtarı, köydeki gençleri tehdid ederek, 12 Haziran'da açık oy kullanmalarını istedi.


Urfa Haberi arayan ve ismini vermek istemeyen köydeki bazı gençler, köy muhtarının 12 Haziran Pazar günü yapılacak genel seçimlerin de açık oy kullanmaları konusunda tehdid ettiğini söylediler.


Aynı gençler tehdidler savuran muhtarının bu davranışı ile seçim günü oy kullanılacak sandıkların güvenliğinin böylelikle sağlanamayacağını vurguladılar.


Söz konusu köyede muhtarın tehdidleri sonrasında, 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimle igili olarak Yüksek Seçim Kurulu'nun ve İl güvenlik güçlerinin nasıl bir tavır izleyeceği merakla bekleniyor..


Öte yandan alınan bilgiye göre köy muhtarının kendisine söz verilen iki adet elektrik trafosu için bu davranışı sergilediği iddia edildi.(Urfa Haber - Özel)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık