Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Türkiye Flash TV'de İnternet Fenomoni Olan Melek, Kanalın Foyasını Ortaya Çıkardı

Flash TV'de İnternet Fenomoni Olan Melek, Kanalın Foyasını Ortaya Çıkardı

Flash TV'deki programda yaptığı hareketlerle internet fenomeni haline geline Melek Subaşı, "Kocama küfür ettirdiler. Bayıl dediler, bayıldım" diyerek kanalı tazminata mahkum ettirdi.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2017 Pazartesi 14:06
Flash TV'de İnternet Fenomoni Olan Melek, Kanalın Foyasını Ortaya Çıkardı

Flash TV'de yayınlanan  Yalçın Çakır'ın programıyla tanınan ve sosyal medya fenomeni olan Melek  Subaşı, programın ardından kendisine 'yalan makinesi' lakabının takıldığını belirterek sunucu ve TV kanalına tazminat davası açtı. Mahkeme,  Subaşı ailesinin reyting için kullanıldığını belirterek Flash TV ve sunucu  Yalçın Çakır'ı 7 bin TL tazminat ödemeye mahkûm etti.

"BUNLARI ANLATIRKEN BAYIL"

Evli ve biri engelli 3 çocuğu bulunan Melek  Subaşı, yardım toplamak için Flash TV'de yayınlanan  Yalçın Çakır'ın programına konuk oldu. TV kanalına eşiyle birlikte çıkan Melek  Subaşı'nın iddiasına göre, sunucu  Yalçın Çakır kendisine, "Sizi programa çıkaracağım ama birbirinize hakaret, küfür ve ne varsa sayıp dökeceksiniz. Eşine 'Bize bakmıyorsun, başka kadınlarla birliktesin' de. Bunları anlatırken de bayıl. Böyle olunca bize yardım gelir. Biz de sana veririz. Senin çocuğunu ameliyat ettiririz." dedi.


300 BİN TL TALEBİ

 

 

 

Programa çıkarak eşine hakaretler yağdıran, saldıran, bayılan Melek  Subaşı'nın videoları internette tıklanma rekorları kırdı, taklitleri çekildi. Programdan sonra hayatının altüst olduğunu belirten  Subaşı,  Yalçın Çakır'ın verdiği sözleri tutmayıp kendisine yardımda bulunmadığını iddia ederek, 300 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.


EŞİM BENİ TERK ETTİ

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açtığı davada internette kendisine 'yalan makinesi' adının verildiğini belirten Melek  Subaşı eşinin de 'rezil oldum' diyerek evi terk ettiğini, 3 çocuğuyla ortada kaldığını belirtti. Programın ardından işten çıkarıldığını, ailesini ve çevresinin de kendisiyle görüşmeyi kestiğini belirten Melek  Subaşı, çocuklarının da kendisiyle görüşmek istemediğini dilekçesinde anlattı.  Subaşı, internette hakkında sayfalar açıldığını, küfürler edildiğini, bunlara Flash TV'de yayınlanan  Yalçın Çakır'ın programının neden olduğunu ileri sürdü.


REYTİNG MALZEMESİ YAPILDI

Mahkeme, alt düzey gelir grubuna dahil olan Melek  Subaşı'nın programa engelli çocuğuna yardım vaadiyle programa çıktığının anlaşıldığını belirterek,  Subaşıailesinin reyting amacıyla kullanıldığını belirtti. Mahkeme  Yalçın Çakır ve Flash TV'nin Melek Subaşına faiziyle birlikte 7 bin TL manevi tazminat ödemesine hükmetti.


KENDİ İSTEĞİYLE ÇIKTI İDDİASI

Flash TV ve program yapımcısı  Yalçın Çakır, Melek  Subaşı'nın kendi rızasıyla programa çıktığını, yayında kişilik haklarını ihlal eden bir durum olmadığını ve  Subaşı'nın görüntülerinin internet ortamına düşmesinde kendilerinin kusurunun bulunmadığını belirterek davanın reddini istedi. Buna karşılık bilirkişi raporunda, Melek  Subaşı hakkında internet arama motorunda 149 bin sonuç çıktığını, YouTube'da ise 9200 video ve görselinin bulunduğu belirtilerek, haklarında alay niteliğinde yorumlar ve kişilik haklarına saldırı niteliğinde paylaşımlar olduğu belirtild

(sondakika.com)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık