Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri GAP OSCARLARI SAHİPLERİNİ BULUYOR

GAP OSCARLARI SAHİPLERİNİ BULUYOR

Bölgesel GAP Gazeteciler Birliği Cemiyeti’nin geleneksel olarak düzenlediği GAP Oscarı yılın en başarılısı ödülleri, 26 Nisan Cumartesi günü sahiplerini buluyor.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2014 Perşembe 04:19
GAP OSCARLARI SAHİPLERİNİ BULUYOR

GAP Gazeteciler Birliği Cemiyeti Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, bu yılki törene Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu,Kosova Cumhuriyeti Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Çağırıcı ve sanat camiasının önemli isimlerinin bu törene katılacağını söyledi.

Kıymaz, bu yıl 11.'si düzenlenen GAP Oscarı ödül törenine Azerbaycan,Suriye, Irak, KKTC, Kosova, Srilanka ve İngiltere'den çok sayıda kişininAdıyaman'a geleceğini belirtti.

Kıymaz, "Bu yıl yılın en başarılı sanatçısı ödülü Fatih Kısaparmak'a, yılın milletvekili ödülü Öznur Çalık'a, yılın diplomatı ödülü Srilanka Büyükelçi'sine, Yılın Belediye başkanı ödülü Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'a, yılın başarılı medya grubu Kıbrıs Medya Grubu'na, yılın başarılı üniversitesi ödülü Yakındoğu Üniversitesi'ne verilecek. GAP Bölgesinden gazeteci ve yazarların da ödüllendirileceği ödül törenine yurt dışından özel uçakla gelip katılanlar olacak. Çok sayıda yatırımcı iş adamı ve siyasetçinin de katılacağı töreni uydu yayınında bulunan 10 kadar televizyon kanalı canlı yayınla izleyicilerine ulaştıracak. Tören sonrası Adıyaman'a gelen yerli ve yabancı konuklar Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır illerimizdeki tarihi ve turistik yerler gezdirilecek" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık