Ana Sayfa Urfa Haberleri GAP TEYAP’tan Ziraat Odasına teknik malzeme desteği

GAP TEYAP’tan Ziraat Odasına teknik malzeme desteği

GAP TEYAP’ın tarıma ve çiftçiye desteği sürüyor. GAP İdaresi ile Şanlıurfa Ziraat Odası arasında imzalanan işbirliği protokol doğrultusunda odada çalışan tarımsal danışmanlara cihaz ve teknik malzeme verildi

Giriş Tarihi: 28 Ocak 2015 Çarşamba 06:12
GAP TEYAP’tan  Ziraat Odasına teknik malzeme desteği

Cihaz ve malzemeleri teslim alan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Halil Ataş, daha nitelikli çalışmalarla katkıların karşılığını vereceklerini belirtirken, GAP TEYAP İl Koordinatörü Ahmet Coşandal, her şeyin daha iyi tarım ve bilinçli çiftçi için olduğunu söyledi.

 

 

 

Çiftçi Örgütleri Çoğulcu Yayım Modeli projesi kapsamında GAP İdaresi ile Şanlıurfa Ziraat Odası arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında GAP İdaresine bağlı olarak Şanlıurfa Ziraat Odası binasında çalışmalarını sürdüren GAP TEYAP İl Koordinatörlüğü, odada çalışan tarımsal danışmanlara sahada kullanılmak üzere cihaz ve teknik malzemeleri teslim etti. GAP TEYAP İl Koordinatörü Ahmet Coşandal tarafından teslim edilenler arasında bilgisayar, fotokopi makinesi, fotoğraf makinesi ve tarımsal faaliyetlerde kullanılmak üzere çeşitli teknik ve ihtiyaç malzemeleri bulunuyor.

 

ATAŞ: TAKILAR KARŞILIĞINI BULACAKTIR

Cihaz ve malzemeleri teslim Şanlıurfa Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Halil Ataş, GAP İdaresi ile imzalanan protokol kapsamında kendilerine sunulan imkan ve teçhizat katkısını çok önemli bulduklarını söyledi. Ataş, ‘Şanlıurfa .Ziraat Odası aracılığı ile çiftçilere sunulan her imkanın karşılığı daha nitelikli çalışma ve geri dönüşlerle verilecektir. Çiftçimize sunulan hiçbir katkı karşılıksız kalmayacağı gibi ülke ve kent tarımımıza önemli katkılar sunacağına inanıyorum’ dedi.

 

COŞANDAL: DESTEĞİMİZ SÜRECEK

GAP TEYAP İl Koordinatörü Ahmet Coşandal, Çiftçi Örgütleri Çoğulcu Yayım Modeli projesi ile daha iyi tarım ve bilinçli çiftçi hedeflerinin olduğunu söyledi. Coşandal, ‘bu gün Ziraat Odası aracılığı ile çiftçilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde daha iyi tarım ve bilinçli çiftçi hedefliyoruz. Bunu içinde gerekli bazı teknolojik ve teknik ihtiyaçları karşılamaya çalıştık. GAP İdaresi olarak tarıma desteklerimiz sürecek.’ dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık