Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Ekonomi GARANTİ'DEN RAMAZAN AYINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI...

GARANTİ'DEN RAMAZAN AYINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI...

Garanti Bankası'nın Ramazan ayına özel kampanyası sayesinde nakit ihtiyacı olan esnaf, kredi alma imkanına sahip oluyor.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2012 Cumartesi 14:00
GARANTİ'DEN RAMAZAN AYINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI...
Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Garanti Bankası'nın Ramazan ayına özel kampanyası sayesinde, nakit ihtiyacı olan esnaf, ilk 3 ay geri ödemesiz kredi alma imkanına sahip oluyor. 50 bin liraya varan krediler, 24 aya ulaşan vadelerle, esnafa nakit kolaylığı sağlıyor.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, konuya ilişkin açıklamasında şunları kaydetti:


''Türkiye ekonomisinin bel kemiğini oluşturan esnaf, ekonomimizin son 10 yılda gerçekleştirdiği büyümenin sürekliliğinde kilit bir rol oynuyor. Hayatın içinden gelen pratik zekalarıyla esnafın kurduğu küçük çaplı işletmeler, esnek yapısı ve sürekli değişen koşullara uyum sağlama kabiliyetiyle, en zor zamanlarda bile ülke ekonomisine hayat veriyor. Esnafın ihtiyacına yönelik araştırmalarda tespit ettiğimiz en temel sorunlardan biri, nakit sıkıntısıydı. Ramazan ayında esnafa özel sunduğumuz kampanyayla, bu ihtiyaca yanıt vermeyi amaçlıyor, 'Esnafın Gelecek Garantisi' temasını sonuna kadar sahiplendiğimizi bir kez daha hissettirmek istiyoruz.''
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Ticaret Borsası

Şanlıurfa Ticaret Borsası

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık