Ana Sayfa Urfa Haberleri Gazeteciler Birliğinden Büyükhatipoğlu’na ziyaret

Gazeteciler Birliğinden Büyükhatipoğlu’na ziyaret

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2013 Çarşamba 05:02
Gazeteciler Birliğinden Büyükhatipoğlu’na ziyaret

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı ve 20 Ocak 2013 günü akşamı Urfa City AVM’deki Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan 3. Gazetecilik Yarışması Ödül Törenine davet ettiler.


Beraberinde Şanlıurfa Gazeteciler Birliği 2. Başkanı ve Güneydoğu Life Dergisi imtiyaz sahibi Mehmet Talat Akay, Birlik Genel Sekreteri ve Akşam Gazetesi Yayın Gurubu Bölge Muhabiri Müslüm Abacıoğlu, muhasip üye ve Yeniurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şahban Kılıç, Birliğin Yönetim Kurulu üyeleri Hizmet Gazetesi Haber Müdürü Mehmet Faruk Deveci ve İpekyol Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Taraf Gazetesi Muhabiri Mustafa Arısüt ile Şanlıurfa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’nu makamında ziyaret eden Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, amaçlarının İl Özel İdaresi Genel Sekreterini 26 Ocak günü Urfa Sity AVM’deki Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan 3. Gazetecilik Yarışması Ödül Törenine davet etmek olduğunu söyledi.

 

Başkan Polat, Gazetecilik Yarışmasını 5 dalda düzenlediklerini belirterek, “Yarışmayı geleneksel hale getirdik ve bu yıl 3.’sünü gerçekleştireceğiz. Geçen yıl yüzümüzün akıyla güzel bir program gerçekleştirdik. Bu yıl daha da güzel olacağına inanıyoruz. Yine Birliğimizin 2. Başkanı İbrahim Toru’nun sahibi olduğu Kanal Urfa’dan canlı yayınlanacak” dedi.

 

Balıklıgöl daha güzel olmalı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten ve Şanlıurfa genelinde ve özellikle Balıklıgöl platosunda yapılan çalışmalar, kırsalda yapılan yol çalışmaları, Şanlıurfaspor ile ilgili gelişmeler konusundaki hizmetleri konusunda bilgiler veren Şanlıurfa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, “Şanlıurfa’mız çok önemli bir kent. Marka bölgelerinden olan Balıklıgöl ve çevresinde gerekli düzenlemeler, ışıklandırmalar yaptık. Ancak ilimiz için çok önemli olan bu bölge de çok daha titiz davranmak lazım. Turizmin gözbebeği. Vatandaşlarımız, yerli yabancı turistler Anfi Tiyatroda oturduğunda kale tarafında ışık yansıması eşliğinde neden Hz. İbrahim Peygamber ve Balıklıgöl efsanesiyle ilgili konuşmalar yapılsa, yazılar, resimler gösterilse daha iyi olmaz mı. Ayrıca Sayın Valimiz Celalettin Güvenç ile Şanlıurfaspor konusunu konuştuk. Gerçekten Valimiz bizden daha fazla Urfasporlu ve Urfaspor’un başarısını düşünüyor. Sporu da çok seviyor. Şükürler olsun ki, Fethi Şimşek başkanlığında yeni yönetim oluşuyor. İnşallah başarılı olur ve Şanlıurfaspor Süper Lige çıkar. Hatta takıma kalıcı gelir bulunması konusunda bile sayın Valimizin çalışmaları devam ediyor” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık