Ana Sayfa Urfa Haberleri Gazeteciler gününde neler konuşuldu neler

Gazeteciler gününde neler konuşuldu neler

Su faturası, atık su merkezi, suyun belli satlerde arıtılması...

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2015 Cuma 07:10
Gazeteciler gününde neler konuşuldu neler

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından özel bir mekanda etkinlik düzenlenerek gazetecilere kırmızı karanfil dağıtıldı.

Etkinliğe Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç,Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol,Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,Şanlıurfa’da görev yapan ulusal ve yerel televizyon,gazete temsilcileri katıldı.

İlk olarak gazetecilere kırmızı karanfil masalarına konularak Çalışan gazeteciler günü kutlandı. Burada kısa bir açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Yerel ve ulusal medyanın 4.güç olduğunu ifade ederek şunları belirtti.

Gazeteciler günü münasebetiyle gerçekleşen etkinlikte belediye çalışmalarında da bahseden Başkan Güvenç, Su faturalarına yansıyan fakat tesisi bulunmayan atık su merkezinin olmadığını söyledi.

Başkan Güvenç, ayrıca dedaş ile suyun arıtılması için belli saatlerde ucuz elektrik alındığını ve bu saatler arasında suyun arıtıldığını belirtti. Başkanın bu açıklaması geriye kalan saatlerde vatandaşa arıtılmayan su mu içiriliyor? Sorusunu akıllara getirdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık