Ana Sayfa Spor Geleceğin Kartalları Urfa'dan

Geleceğin Kartalları Urfa'dan

Şanlıurfa Bjk Futbol okulu Kordinatörü ve Teknik Direktör Selahattin Demir yaptığı basın açıklamasında futbol okulu tarafından verilen kursların başarıyla tamamlandığını söyledi.

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2011 Pazartesi 12:08
Geleceğin Kartalları Urfa'dan
Demir yaptığı yazılı açıklamada "Doğru yerde ve doğru zamanda yaptığımız planlı, programlı ve geleceğin büyükleri çocuklarımıza yol gösterici çalışmalarımızla Şanlıurfa’da 3 yıldır, yılın 12 ayı boyunca kesintisiz olarak en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz bilimsel eğitimler kısa bir sürede sonuç verdi.

13-14 Temmuz 2011 tarihinde Futbol okulumuzun düzenlemiş olduğu organizasyonda bir anda bütün medyanın, Futbol severlerin beğenisinin yanında, Şanlıurfa Merkez ile birlikte ilçelerimizdeki gençlerimize de fırsat eşitliği verdik. İstanbul’dan Gelen hocalarımız; Bjk Spor okulları Genel koordinatörü ve Beşiktaş’ın ilk aldığı Türkiye kupası kadrosunun kalecisi, Defalarca milli takım formasını giyen Teknik direktör Mete Bozkurt hocamızla beraber yapılan izlemeler ve taramalarda Yetenekleriyle ön plana çıkan Büyük grubumuzdan (1993-94-95-96 ve 97 doğumlu) Yarışmacı gruba dahil olabilecek ve formayı taşıya bilecek 9 Şanlıurfalı gencimizi izlemeye aldık. Bunlardan 4 öğrencimiz 10 Ağustosta Beşiktaş öz kaynakları düzeninin Fulyadaki çalışmalarına katılacaklardır.
Ayrıca 1998–99–2000 ve 2001 den küçük olan yaş grubumuzda ise 20 ye yakın öğrencimiz geleceğin yıldızları olabilecek yetenekleri taşıdıklarını İstanbul’daki hocalarımız ile birlikte tespit ettik ve onların da Beşiktaş Formasını uzun yıllar taşıyabilmeleri için yeni çalışmalar ve planlamalar yaptık.
Şanlıurfa’da yetenekli futbolcu potansiyelini bizzat gören genel koordinatörümüz Ufuk Pak ve Öz kaynak hocalarımızdan Mete Bozkurt Beşiktaş Şanlıurfa futbol okulunun potansiyelini değerlendirmek için yeni çalışmalar başlattıklarını söylediler ve Beşiktaş Şanlıurfa sorumlusu olarak beni ve tespit etikleri öğrencilerimizle İstanbul’a davet ettiler.
Şanlıurfa’da çoğu yerel basının ilgisini ve taktirini aldıktan sonra bu aşamada Ulusal basınımızın da ilgilenmesi sonucunda 01 Ağustos 2011 pazartesi saat 20.30 gibi D smart’ta Geleceğin Kartalları programına telefonla Canlı yayına Katıldım. Şanlıurfa’mızdaki genç ve yetenekli çocuklarımızdan bahsettim. Tüm Türkiye’ye Urfa’dan selam ve sevgiler ilettim.
Geleceğin yıldızları arasında düşündüğümüz Öğrencilerimizle birlikte 09 Ağustos ta İstanbul da olacağız Futbolcularımız Fulya tesislerindeki çalışmalara katılacaklar. 12 Ağustos saat 20.00 ile 21.30 arasında D Smart kanalında Geleceğin Kartalları Programına canlı olarak katılacağız ve Selahattin Demir olarak gerek Beşiktaş Urfa futbol okulunu ve daha da önemlisi Urfa’mızdaki yetenekli potansiyele değineceğim.
Beşiktaş Şanlıurfa Futbol okulumuzun yaptığı çalışmalar ve organizasyonlar yetenekli futbolcu ve yıldız adaylarımızın yeteneklerinin daha da geliştiğini görmek bize mutluluk vermekle beraber bu tür organizasyonlarımızı devam ettirerek futbolu Urfa’dan besleyeceğiz.
Bu çalışmalarımızdan herkesin istifade etmesini, Urfa gençliği için önemsiyoruz. Futbol okulumuza yoğun bir talep var ve her geçen gün artarak devam etmektedir.
Bu talepleri karşılamak için yoğun çalışmalar içersindeyiz.

Periyodik olarak Beşiktaş Futbol okulumuza kayıtlar devam ediyor. Velilere tavsiyemiz En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı ve gençlerimizi Beşiktaş jk Futbol okulunun eğitimlerinden istifade edebilmeleri için bir an önce Okulumuza kayıt yaptırmalarını bekliyoruz. Velilerden ve öğrencilerden yoğun ilgi görüyoruz.(gapha)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star