Ana Sayfa Urfa Haberleri GELECEĞİN PATRONLARI EĞİTİMİNİ TAMAMLADI

GELECEĞİN PATRONLARI EĞİTİMİNİ TAMAMLADI

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği’nin üyelerine yönelik başlattığı “uygulamalı girişimcilik eğitimi” tamamlandı.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2012 Salı 02:16
GELECEĞİN PATRONLARI EĞİTİMİNİ TAMAMLADI

Anadolu Girişimcileri ve İşbirliği Eğitim Derneği (AGİED) eğitim salonunda 11 gün önce başlatılan ve toplamda 70 saat olan uygulamalı girişimcilik eğitimi 11 günün sonunda 2 sınıf halinde ders gören toplamda 60 kursiyer eğitimlerinin son gününde pasta keserek eğitimlerini sonlandırdılar.


“KURSTA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

11 Ekim  2012 tarihinde başlayan uygulamalı girişimcilik eğitimi veren AGİED dernek başkanı ve eğitim destek uzmanı Mehmet İnat; “Bu program sonrası tarafımızdan eğitim alıp işini kuran kursiyerlerimize maddi ve manevi desteklerimiz devam edece. Kursa katılan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. ANİYAD derneği yönetimine ve üyelerine başarılar dilerim” dedi.


“MUTLULUK VERİCİ BİR DURUM”

Eğitimini tamamlayan kursiyerlerin işlerinde başarılı olmalarını dileyen AGİED Eğitim Destek Uzmanı Mustafa Bozcan;  “AGİED olarak ANİYAD  ile beraber başlatılan uygulamalı girişimcilik eğitimi başarılı bir şekilde tamamlanması mutluluk vericidir, Temennim başarı ile bu kurs sürecini tamamlayan arkadaşlarımızın bu eğitimin ışığında işletmelerini kurmasını ve iş hayatında başarılı olmalarını diliyorum” dedi.


“MİLLETİMİZ İÇİN FAYDALI HİZMETLERE İMZA ATACAKLARINA İNANIYORUM”

ANİYAD olarak üyelerimize yönelik başlattığımız KOSGEB'in girişimcilere yönelik kursu tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren ANİYAD Dernek Başkanı Ahin Güneş "İnanıyoruz ki kursa iştirak eden üyelerimiz elde ettikleri bu eğitim ve deneyim ile işlerini daha da geliştirip ülkemize ve milletimize faydalı hizmetlere imza atacaklardır, Bu kursun düzenlenmesinde emeği geçen başta KOSGEB müdürü İdris ERKEKSOY'a eğitimi üstlenen AGİED Başkanı Mehmet İNAT bey in şahsına ve eğmeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Anadolu internet Yayıncıları Derneği tarafından üyelerine verilen uygulamalı girişimcilik eğitimi sonucunda başarılı kursiyerlere sertifikaları Kurban Bayramı sonrasında düzenlenecek geniş katılımlı bir törenle verilecek.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık